AKCIA -10% na všetky produkty LORENA CANALS. KÓD ⇢ LC10

Výpredaj expozície

 

Domani sofa 3 v trendovom oblom dizajne v rozmere 222 x 102 x 91 cm. Sofa je extra pohodlná na sedenie a vďaka trendovej buklé látke Catch Me 1 sa stane ozajstným eyecatcherom vo vašom interiéri

vzorkovník

Sofa Freemont je vyrobená v rozmere 200 x 98/118 x 79/90 cm. Má možnosť mechanického povysunutia sedáku a polohovacie chrbtové opierky. Sofa má tuhší komfort sedenia a je ideálna pre konzervatívnych zákazníkov.

Sedačka Vancouver v pravom prevedení v rozmere 244 x 165 x 80 cm. S extra mäkkou tuhosťou sedenia a voľnými chrbtovými vankúšmi. Model, ktorý je obľúbený v krajinách Beneluxu sa vyznačuje ležérnym dizajnom, úzkymi podrúčkami, vďaka čomu je ideálny do stiesnených priestorov.

vzorkovník
mood_selection

Sedačka Verde v rozmere 304 x 160 x 80 cm v pravom prevedení s pevnými chrbtovými vankúšmi a tuhším komfortom sedenia vyrobená v trendovej buklé látke z recyklovaných materiálov. Konzervatívny model sa super cenu.

Modulárna sedačka Chicago v rozmere 240 x 169 cm v ľavom prevedení. Sedačka je očalúnená v odolnej látke s mančestrovým efektom a vďaka je modularite je z nej možné vytvoriť inú zostavu, alebo doplniť o ďalšie moduly.

showroom
mood_selection

Sedačka Minerva v rozmere 283 x 251 x 82 cm v pravom prevedení s voľnými chrbtovými vankúšmi a mäkkým komfortom sedenia vyrobená v trendovej buklé látke v béžovej farbe. Vďaka vysokým nožičkám ideálny model pre ľudí hľadajúcich väčšiu sedačku s ľahkou údržbou interiéru.

Sofa Riva v super cene je vyrobená v rozmere 218 x 110 x 82 cm vo velvetovej látke. Výrazná farba ľahko udržiavateľnej látky a tuhší komfort sedenia sú charakteristickými znakmi tohto modelu.

showroom
mood_selection

Sofa Anton v rozmere 183 x 94 x 85 cm vyrobená vo farebne výraznej a ľahko udržiavateľnej látke s tenkými podrúčkami a vyššími nožičkami je ideálnou do kancelárií, pracovní, či do malých priestorov. Stredný komfort sedenia a minimalistický dizajn oslovia aj mladých ľudí, zariaďujúcich svoje prvé bývanie.

Sedačka Collar v pravom prevedení v rozmere 300 x 148 x 78 cm má strednú tuhosť sedenia a pevné chrbtové vankúše. Vďaka oblému dizajnu je obľúbenou sedačkou v moderných interiéroch.

vzorkovník

Modulárna sedačka Rio v ľavom prevedení v rozmere 314 x 260 cm s odnímateľným koncovým taburetom má mäkký komfort sedenia a vyrobená je v ľahko čistiteľnej látke s technológiou Aqua clean.

Sedačka Laurent v pravom prevedení v rozmere 300 x 216 cm s odnímateľným taburetom. Sedačka ma extra mäkký komfort sedenia a vyrobená je v ľahko čistiteľnej látke. Ideálny model pre ľudí vyhľadávajúcich loungeové sedenie.

vzorkovník
mood_selection

Sedačka Foggia v pravom prevedení v rozmere 290 x 165 cm je vyrobená v nadčasovej béžovej látke s jednoduchou údržbou vďaka technológii Aqua clean. Dizajn s oblými detailmi z nej robia trendový model so strednou tuhosťou sedenia.

Modulárna sofa Will s extra hlbokým sedákom a nízkou chrbtovou opierkou vyrobená v rozmere 264 x 107 cm. Je skvelou voľbou do moderných interiérov. Vďaka luxusnému komfortu sedenia je ideálna pre ľudí, ktorí vyhľadávajú ležérne sedenie na sedačke.

showroom
mood_selection

Štýlová sedačka Tulia v pravom prevedení v rozmere 288-312 x 178 cm vyrobená v luxusnej látke s jednoduchou údržbou vďaka technológii Fiberguard. Stredná tuhosť sedenia, pevný chrbtový vankúš a látka s jemnými odleskami v kombinácii so zlatými nožičkami robia z tejto sedačky skvelý model do štýlových interiérov.