Kolekcia Santiago

Santiago je jednoduchá pohovka. Vďaka oblým podrúčkam je pohovka ideálna do moderných interiérov, hosťovských izieb, alebo ako nábytok do štartovacieho bývania.

Zobraziť kolekciu

Pohovka je vybavené funkciou rozkladu a úložného priestoru. Vďaka voľným chrbtovým vankúšom je plocha spania po rozložení dostatočne veľká pre komfortné príležitostné spanie. Pohovka Santiago je preto skvalá voľba do hosťovských izieb.

Kvalitná konštrukcia a veľký výber látok spolu s priaznivou cenou vás určite presvedčia, že produkty z kolekcie Santiago sú ideálnou voľbou pre štartovacie bývanie, stiesnený priestor či hosťovskú izbu.

K dipozícii je široký výber kvalitných a odolných látok s vysokou oteruvzdornosťou a jednoduchou údržbou. Vyberte si svojho favorita, alebo si nechajte poradiť od nás. V prípade záujmu vám vieme zaslať vzorky látky domov.

vzorkovník
mood_selection

MOOD SELECTION - sedačky vyrobené vo fabrikách s dlhoročnou tradíciou výroby a exportu do západnej Európy dostupné exkluzívne u nás. Táto kolekcia obsahuje viaceré dizajnové modely, ale aj sedačky s klasickým dizajnom s vynikajúcim pomerom cena a výkon. Ak hľadáte model pre jedinečný interiér, alebo sedačku za výhodnú cenu pre vaše prvé bývanie, modely MOOD SELECTION sú ideálnou voľbou.

Chcete si pozrieť výber najlepších sedačiek v showroome, vyskúšať ich kvalitu, komfort sedenia, alebo sa inšpirovať širokou paletou dostupných látok? Nechajte si poradiť od profesionálov a spoločne vyberieme to najlepšie riešenie pre váš interiér. Kontaktujte nás a radi si dohodneme termín stretnutia v showroome.

showroom
 

Najpredávanejšie

SANTIAGO 3os Perfect Harmony 56 na wprost
MOOD SELECTION Santiago 2 pohovka
na objednávku /MBX/
MS-MBX-STG
 
€828
Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
SANTIAGO 3os Perfect Harmony 56 na wprost
Novinka
€828
MS-MBX-STG