Domani

Kolekcia Domani bola vytvorená dizajnovým štúdiom Enrique Marti Asociados. Je to moderný a veľmi príjemne zaoblený model, ktorý sa skladá z rovných modulov a modulov v tvare fazule. Ich spojením môžete získať efektný tvar zostavy: pohovku, roh v tvare L, ale aj polkruh, otvorený kruh, alebo tvar S.

Zobraziť kolekciu

Buďte obmedzený len vašou fantáziou. Vďaka jedinečnej modularite je model Domani ideálny pre rôzne typy izieb – od útulnej obývačky až po exkluzívnu hotelovú halu. Vašej kreativite sa medze naozaj nekladú.

domani sofa_chair

Model Domani je dostupný aj ako dizajnová pohovka, ktorá dokáže z malého priestoru vyčarovať miesto, ktoré pritiahne pohľad každého návštevníka interiéru. Vhodným doplnením kreslami z rovnakej kolekcie vytvoríte naozaj jedinečný a trendový interiér.

Domani vďaka svojmu oblému tvaru vynikne aj pokiaľ je umiestnená voľne v priestore. Pevná konštrukcia sedačky z masívneho bukového dreva spolu s výplňovými materiálmi pien vysokej hustoty sú zarukou toho, že táto sedačka vám bude dlho a dobre slúžiť.

domani back
domani kreslo

Skvelý komfort sedenia, špičkové materiály, vynikajúce remeselné spracovanie a odolné látky. To všetko robí z modelu Domani skvelú voľbu pre váš domov. Aj vďaka možnosti zladenia zostavy s kreslom z rovnakej kolekcie si vytvoríte jedinečný interiér. Malá rada pri výbere, model Domani úžasne vynikne hlavne v látke typu buklé.

K dipozícii je široký výber kvalitných a odolných látok s vysokou oteruvzdornosťou a jednoduchou údržbou. Vyberte si svojho favorita, alebo si nechajte poradiť od nás. V prípade záujmu vám vieme zaslať vzorky látky domov.

vzorkovník
befame

BEFAME - to je značka s dlhoročnou tradíciou výroby v modernom závode, ktorý exportuje svoju produkciu nielen do Európy. Jedinečné modely sú určené pre predaj v špecializovaných predajniach s vysokou kvalitou zákazníckeho servisu.

Chcete si pozrieť výber najlepších sedačiek v showroome, vyskúšať ich kvalitu, komfort sedenia, alebo sa inšpirovať širokou paletou dostupných látok? Nechajte si poradiť od profesionálov a spoločne vyberieme to najlepšie riešenie pre váš interiér. Kontaktujte nás a radi si dohodneme termín stretnutia v showroome.

showroom