18/7-2/8 infolinka pracuje v obmedzenom režime, objednávky vybavujeme priebežne. Showroomy sú otvorené štandardne.

Kolekcia Belice

Belice je model pre ľudí hľadajúcich sedačku so stredne tvrdým komfortom sedenia. Sedačka sa vyrába v pevnej rohovej zostave s chaiseloungom s možnosťou ľavého a pravého prevedenia.

Zobraziť kolekciu

Dostatočná hĺbka chaiseloungu je zárukou skvelého oddychu na sedačke aj počas leňošenia či pozerania televízie. Moderný dizajn s detailmi vťahov vytvára jedinečnú zostavu, ktorá sa stane ozdobou vášho interiéru.

Kvalitná konštrukcia a veľký výber látok spolu s priaznivou cenou vás určite presvedčia, že produkty z kolekcie Belice sú ideálnou voľbou pre zákazníkov hľadajúcich sedačku so strednou tvrdosťou komfortu sedenia.

K dipozícii je široký výber kvalitných a odolných látok s vysokou oteruvzdornosťou a jednoduchou údržbou. Vyberte si svojho favorita, alebo si nechajte poradiť od nás. V prípade záujmu vám vieme zaslať vzorky látky domov.

vzorkovník
mood_selection

MOOD SELECTION - sedačky vyrobené vo fabrikách s dlhoročnou tradíciou výroby a exportu do západnej Európy dostupné exkluzívne u nás. Táto kolekcia obsahuje viaceré dizajnové modely, ale aj sedačky s klasickým dizajnom s vynikajúcim pomerom cena a výkon. Ak hľadáte model pre jedinečný interiér, alebo sedačku za výhodnú cenu pre vaše prvé bývanie, modely MOOD SELECTION sú ideálnou voľbou.

Chcete si pozrieť výber najlepších sedačiek v showroome, vyskúšať ich kvalitu, komfort sedenia, alebo sa inšpirovať širokou paletou dostupných látok? Nechajte si poradiť od profesionálov a spoločne vyberieme to najlepšie riešenie pre váš interiér. Kontaktujte nás a radi si dohodneme termín stretnutia v showroome.

showroom
 

Najpredávanejšie

BELICE Provoke Me 14 na wprost Ania 2024
MOOD SELECTION Belice - pravá sedačka
na objednávku /MBX/
MS-MBX-BEL-P
 
€1 382
BELICE Baltimore Fog na wprost Ania 2024
MOOD SELECTION Belice - ľavá sedačka
na objednávku /MBX/
MS-MBX-BEL-L
 
€1 382
Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Cena

13821383
113821383

Značky

Zobrazených položiek: 2
BELICE Baltimore Fog na wprost Ania 2024 MS-MBX-BEL-L
BELICE Provoke Me 14 na wprost Ania 2024 MS-MBX-BEL-P