Kolekcia Outdoor

Kolekcia Outdoor prináša dizajnové modely sedačiek a modulov pre použitie v exteriéri. Modulárne sedačky z ktorých viete vytvoriť skutočne originálny kúsok na vašu záhradu, terasu, či balkón. Nebojte sa popustiť uzdu vašej fantázii a vytvorte si jedinečný a originálny exteriér s touto kolekciou.

Zobraziť kolekciu

Viaceré modely sú dostupné ako modulárne, takže je možné vyskladať rôznorodé kombinácie. Zároveň vďaka možnosti ich flexibilného spájania ich je možné kedykoľvek odpojiť a vytvoriť tak inú zostavu, či samostatné moduly podľa aktuálnej potreby.

Špeciálna konštrukcia s vodeodolným rámom pre použitie v exteriéri, výplňové materiály, ktoré sú odolné proti vlhkosti ako aj poťahové materiály určené špeciálne pro vonkajšie použitie zabezpečia to, že sedačku budete môcť používať vonku bez akýchkoľvek obmedzení. Vlhké plavky, striekajúca voda či rozmay počasia vás nebudú nijak obmedzovať.

K dipozícii je široký výber kvalitných a odolných látok s vysokou oteruvzdornosťou a jednoduchou údržbou. Vyberte si svojho favorita, alebo si nechajte poradiť od nás. V prípade záujmu vám vieme zaslať vzorky látky domov.

vzorkovník
mood_selection

MOOD SELECTION - sedačky vyrobené vo fabrikách s dlhoročnou tradíciou výroby a exportu do západnej Európy dostupné exkluzívne u nás. Táto kolekcia obsahuje viaceré dizajnové modely, ale aj sedačky s klasickým dizajnom s vynikajúcim pomerom cena a výkon. Ak hľadáte model pre jedinečný interiér, alebo sedačku za výhodnú cenu pre vaše prvé bývanie, modely MOOD SELECTION sú ideálnou voľbou.

Chcete si pozrieť výber najlepších sedačiek v showroome, vyskúšať ich kvalitu, komfort sedenia, alebo sa inšpirovať širokou paletou dostupných látok? Nechajte si poradiť od profesionálov a spoločne vyberieme to najlepšie riešenie pre váš interiér. Kontaktujte nás a radi si dohodneme termín stretnutia v showroome.

showroom