Všetko o nákupe

E-mail - ahoj@mood.sk
Telefón - 0950-896-416

Môžete platiť on-line alebo na dobierku pri hodnote objednávky do 1000 EUR. Všetky info sa dozviete v sekcii možnosti platby

Vašu objednávku prepravíme rýchlo a bezpečne kuriérom alebo špecializovanou prepravou nábytku. Cenu prepravy a viac informácii sa dozviete v sekcii o doprave.

V prípade vrátenia tovaru nás vopred informujte prostredníctvom e-mailu zaslaním formulára o odstúpení od zmluvy, ktorý ste obdržali e-mailom pri potvrdení objednávky. Následne vás budeme kontaktovať s informáciami ako vrátiť u nás zakúpený tovar.
Pozor: bez predchádzajúceho vypísania a akceptácie formuláru na odstúpenie od zmluvy nie je možné tovar vrátiť
Adresa pre vrátenie tovaru:
webniture, s.r.o.
sklad Bespoke
Bojnická 10
areál Protetika
831 04 Bratislava

prišiel tovar poškodený vinou prepravy, alebo sa niečo pokazilo počas používania?
Informujte nás o tom e-mailom zaslaním reklamačného formulára, ktorý ste obdržali e-mailom pri potvrdení objednávky.
Pozor: poškodenie tovaru pri preprave je nutné nahlásiť do 24 hodín od prevzatia zásielky. Ideálne je skontrolovať tovar ihneď pri prebierke a v prípade poškodenia neprevziať zásielku. Mechanické poškodenie reklamované po tejto lehote nie je možné uznať.
Reklamačný proces sa riadi podmienkami určenými v reklamačnom poriadku.

pri objednaní nábytku vyrobeného na mieru podľa vašej špecifikácie ako napr. sedačky berte prosím do úvahy, že uvedený typ sortimentu nie je možné vrátiť bez udania dôvodu. Zároveň je u týchto produktov doba dodania zvyčajne dlhšia než štandardných 30 dní.

všetky informácie o obchodných podmienkach, ochrane súkromia a spracúvaní vašich osobných údajov nájdete v sekcii všeobecné obchodné podmienky.