21/6/24 - showroom R1 centrum otvorený 10:30 - 17:00

Kolekcia Laurent

Exkluzívny dizajn kvalitné látky a materiálové prevedenie robia zo sedačky Laurent jedinečný kúsok. Konštrukciu tvorí kostra vyrobená z kvalitného bukového masívneho dreva, falista pružín a výplne z HR peny. Sedačka je dostupná vo viacerých farebných vyhotoveniach a rozmerových variantoch a vďaka jej modulárnosti je možné vytvoriť akúkoľvek zostavu vhodnú pre váš interiér.

Zobraziť kolekciu

Táto sedačka je určená pre tých, ktorí hľadajú ležérny typ nábytku s mäkkým sedením, ktorý svojím dizajnom zapasuje do moderného typu interiéru. Extra pohodlé sedenie priam zvádza k oddychu s vyloženými nohami, na ktorý je táto sedačka doslova stvorená.

Pevná konštrukcia sedačky z masívneho bukového dreva spolu s výplňovými materiálmi, ktoré sú vyrobené z pien s vysokou hustotou sú zárukou toho, že táto sedačka vám bude dlho a dobre slúžiť.

Detaily prešitia v hranatom dizajne korešpondujú s celkovým moderným dizajnom sedačky Laurent, ktorá je protipólom sesterského modelu Belissa určeného skôr do štýlových a bohémskych interiérov.

Skvelý komfort sedenia, špičkové materiály, vynikajúce remeselné spracovanie a odolné látky. To všetko robí z modelu Laurent skvelú voľbu pre váš domov.

K dipozícii je široký výber kvalitných a odolných látok s vysokou oteruvzdornosťou a jednoduchou údržbou. Vyberte si svojho favorita, alebo si nechajte poradiť od nás. V prípade záujmu vám vieme zaslať vzorky látky domov.

vzorkovník
befame

BEFAME - to je značka s dlhoročnou tradíciou výroby v modernom závode, ktorý exportuje svoju produkciu nielen do Európy. Jedinečné modely sú určené pre predaj v špecializovaných predajniach s vysokou kvalitou zákazníckeho servisu.

Chcete si pozrieť výber najlepších sedačiek v showroome, vyskúšať ich kvalitu, komfort sedenia, alebo sa inšpirovať širokou paletou dostupných látok? Nechajte si poradiť od profesionálov a spoločne vyberieme to najlepšie riešenie pre váš interiér. Kontaktujte nás a radi si dohodneme termín stretnutia v showroome.

showroom
 

Najpredávanejšie

LAURENT set 2 Notte 01 Metis 16 na wprost
BEFAME Laurent Set 2 rohová sedačka pravá
na objednávku /BEF/
WTB-LAUR-SET2-P
 
€2 611
LAURENT set 2 Notte 01 Metis 16 na wprost
BEFAME Laurent Set 2 rohová sedačka ľavá
na objednávku /BEF/
WTB-LAUR-SET2-L
 
€2 611
BEFAME Laurent Set 1 rohová sedačka pravá
BEFAME Laurent Set 1 rohová sedačka pravá
na objednávku /BEF/
WTB-LAUR-SET1-R
 
€4 298
BEFAME Laurent Set 1 rohová sedačka ľavá
BEFAME Laurent Set 1 rohová sedačka ľavá
na objednávku /BEF/
WTB-LAUR-SET1-L
 
€4 298
Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Cena

26114298
126114298

Značky

Zobrazených položiek: 4
BEFAME Laurent Set 1 rohová sedačka ľavá WTB-LAUR-SET1-L
LAURENT set 2 Notte 01 Metis 16 na wprost WTB-LAUR-SET2-L
LAURENT set 2 Notte 01 Metis 16 na wprost WTB-LAUR-SET2-P
BEFAME Laurent Set 1 rohová sedačka pravá WTB-LAUR-SET1-R