Franchise | podnikajte s nami

Hľadáme regionálnych predajcov nábytku s konceptom a predajnou plochou, ktoré splnia naše požiadavky na prezentáciu produktov a značky mood. Ak nemáte skúsenosti s predajom nábytku, ale máte podnikateľského ducha, ťah na bránu a zákazník je pre vás prvoradý, radi sa s vami stretneme a prediskutujeme možnosti spolupráce.

Ponúkame regionálnu exkluzivitu, kvalitné produkty, ktoré nenájdete v nábytkových reťazcoch, výhodné podmienky a špičkový servis pre predajcov.
Naša skvelá marketingová, technická, obchodná aj manažérska podpora vám pomôže dlhodobo rásť a byť jednotkou vo vašom regióne. Zaškolíme vás do sortimentu, procesov a prevádzky tak, aby bolo podnikanie pre vás radosťou.

V prípade záujmu o bližšie informácie o finančných požiadavkách, podmienok pre showroom a finančného plánu nás kontaktujte emailom na ahoj@mood.sk, alebo telefonicky na čísle 0950-896-416. Radi sa s Vami stretneme a odprezentujeme franchise koncept mood.  

Ak chcete s nami spolupracovať na vašich projektoch ako architekt či dizajnér, na stránke určenej pre architektov nájdete viac informácií a možnostiach B2B a províznej spolupráce.