21/6/24 - showroom R1 centrum otvorený 10:30 - 17:00

Showroomy

Raz zažiť na vlastnej koži je lepšie ako 100x vidieť

Navštívte naše showroomy, vyberte si zo širokej palety látok, vyskúšajte si sedačky alebo si nechajte si poradiť odborným personálom pri výbere nábytku. Ak vyberáte sedačku, je návšteva nášho showroomu ideálnym spôsobom, ako vybrať model presne podľa vašich predstáv.
V showroome máme širšie možnosti individualizácie produktov, väčší výber látok a farebných prevedení a v neposlednom rade aj možnosť vyskúšať si sedačky na vlastnej koži. 
Z kapacitných možností nie je možné v showroome vystaviť všetky produkty predávané v e-shope. Showroomy sú orientované hlavne na predaj čalúneného nábytku a plánovanie sedačiek na mieru. Odporúčame vám preveriť si vystavenosť jednotlivých produktov pred návštevou showroomu.
V našom najväčšom showroome v R1 centre v Bratislave máme vystavenú najširšiu ponuku sortimentu z nášho e-shopu a zároveň vám vieme ponúknuť služby výroby nábytku na mieru, možnosť návrhu dizajnu interiéru profesionálnym interiérovým dizajnérom. Tento showroom je zároveň miestom pre realizácie projektov našich B2B zákazníkov a spolupracujúcich architektov a interiérových dizajnérov.