Kolekcia Dita

Dita je náš najodvážnejší dizajnový model, obľúbený architektmi a interiérovými dizajnérmi. Modulárna sedačka z ktorej viete vytvoriť skutočne originálny kúsok do vášho interiéru. Nebojte sa popustiť uzdu vašej fantázii a vytvorte si jedinečný a originálny interiér s touto sedačkou.

Zobraziť kolekciu

Moduly sú dostupné vo viacerých šírkových variantách. Zároveň je možné navzájom kombinovať moduly bez podrúčiek s podrúčkovými, rohovými či spolu s chaiseloungom a ottomanom. Hoci je dizajn odvážny, je zároveň nadčasový a neomrzí vás ani po dlhšej dobe.

Kvalitná konštrukcia a veľký výber látok spolu s priaznivou cenou vás určite presvedčia, že produkty z kolekcie Dita sú ideálnou voľbou pre zákazníkov hľadajúcich nezvyčajný dizajnový produkt s výborným komfortom sedenia a nekonečnými možnosťami variácií zostáv.

K dipozícii je široký výber kvalitných a odolných látok s vysokou oteruvzdornosťou a jednoduchou údržbou. Vyberte si svojho favorita, alebo si nechajte poradiť od nás. V prípade záujmu vám vieme zaslať vzorky látky domov.

vzorkovník
mood_selection

MOOD SELECTION - sedačky vyrobené vo fabrikách s dlhoročnou tradíciou výroby a exportu do západnej Európy dostupné exkluzívne u nás. Táto kolekcia obsahuje viaceré dizajnové modely, ale aj sedačky s klasickým dizajnom s vynikajúcim pomerom cena a výkon. Ak hľadáte model pre jedinečný interiér, alebo sedačku za výhodnú cenu pre vaše prvé bývanie, modely MOOD SELECTION sú ideálnou voľbou.

Chcete si pozrieť výber najlepších sedačiek v showroome, vyskúšať ich kvalitu, komfort sedenia, alebo sa inšpirovať širokou paletou dostupných látok? Nechajte si poradiť od profesionálov a spoločne vyberieme to najlepšie riešenie pre váš interiér. Kontaktujte nás a radi si dohodneme termín stretnutia v showroome.

showroom
 

Najpredávanejšie

sofa cloud bezowa notte 02
MOOD SELECTION Dita trojpohovka
na objednávku /RAM/
MS-RAM-DIT-P1
 
€2 697
1 Dita set2 prava
MOOD SELECTION Dita Set 2 pravá rohová sedačka
na objednávku /RAM/
MS-RAM-DIT-S2-L2
 
€3 803
1 Dita set 2 lava
MOOD SELECTION Dita Set 2 ľavá rohová sedačka
na objednávku /RAM/
MS-RAM-DIT-S2-L
 
€3 803
MOOD SELECTION Dita Set 1 ľavá rohová sedačka
MOOD SELECTION Dita Set 1 ľavá rohová sedačka
na objednávku /RAM/
MS-RAM-DIT-S1-L
 
€3 198
MOOD SELECTION Dita Set 1 pravá rohová sedačka
MOOD SELECTION Dita Set 1 pravá rohová sedačka
na objednávku /RAM/
MS-RAM-DIT-S1-P
 
€3 198
Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom
MOOD SELECTION Dita Set 1 ľavá rohová sedačka MS-RAM-DIT-S1-L
sofa cloud bezowa notte 02
€2 697
MS-RAM-DIT-P1
1 Dita set2 prava MS-RAM-DIT-S2-L2
MOOD SELECTION Dita Set 1 pravá rohová sedačka MS-RAM-DIT-S1-P
1 Dita set 2 lava MS-RAM-DIT-S2-L