18/7-2/8 infolinka pracuje v obmedzenom režime, objednávky vybavujeme priebežne. Showroomy sú otvorené štandardne.

Kolekcia Paradise

Modulárna sedačka Paradise v oblom modernom dizajne osloví zákazníkov hľadajúcich minimalistický model vhodný do moderných interiérov. Vďaka širokej ponuke dostupných modulov je možné vyskladať širokú paletu zostáv presne podľa vašich predstáv.

Zobraziť kolekciu

Hlbší sedák spolu s chrbtom výšky 80 cm predurčuje túto sedačku na ležérne sedenie. Mäkký komfort sedenia spolu s hlbším sedom zabezpečujú, že sedenie v tejto sedačke je dostatočne pohodlné a vhodné pre zákazníkov hľadajúcich extra hlboké sedačky.

Kvalitná konštrukcia a veľký výber látok spolu so širokou ponukou modulov vás určite presvedčia, že produkty z kolekcie Paradise sú ideálnou voľbou pre zákazníkov hľadajúcich sedačku s hlbokým a nízkym sedením s veľkou možnosťou variability.

K dipozícii je široký výber kvalitných a odolných látok s vysokou oteruvzdornosťou a jednoduchou údržbou. Vyberte si svojho favorita, alebo si nechajte poradiť od nás. V prípade záujmu vám vieme zaslať vzorky látky domov.

vzorkovník
mood_selection

MOOD SELECTION - sedačky vyrobené vo fabrikách s dlhoročnou tradíciou výroby a exportu do západnej Európy dostupné exkluzívne u nás. Táto kolekcia obsahuje viaceré dizajnové modely, ale aj sedačky s klasickým dizajnom s vynikajúcim pomerom cena a výkon. Ak hľadáte model pre jedinečný interiér, alebo sedačku za výhodnú cenu pre vaše prvé bývanie, modely MOOD SELECTION sú ideálnou voľbou.

Chcete si pozrieť výber najlepších sedačiek v showroome, vyskúšať ich kvalitu, komfort sedenia, alebo sa inšpirovať širokou paletou dostupných látok? Nechajte si poradiť od profesionálov a spoločne vyberieme to najlepšie riešenie pre váš interiér. Kontaktujte nás a radi si dohodneme termín stretnutia v showroome.

showroom
 

Najpredávanejšie

MOOD SELECTION Paradise 3 pohovka
MOOD SELECTION Paradise 3 pohovka
na objednávku /RAM/
MS-RAM-PAR-3
 
€2 808
MOOD SELECTION Paradise 2 pohovka
MOOD SELECTION Paradise 2 pohovka
na objednávku /RAM/
MS-RAM-PAR-2
 
€2 078
MOOD SELECTION Paradise Set 1 pravá rohová sedačka
 
€2 465
MOOD SELECTION Paradise Set 1 ľavá rohová sedačka
 
€2 465
Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Cena

20782808
120782808

Značky

Zobrazených položiek: 4
MOOD SELECTION Paradise 2 pohovka
€2 078
MS-RAM-PAR-2
MOOD SELECTION Paradise 3 pohovka
€2 808
MS-RAM-PAR-3
MOOD SELECTION Paradise Set 1 ľavá rohová sedačka MS-RAM-PAR-L
MOOD SELECTION Paradise Set 1 pravá rohová sedačka MS-RAM-PAR-P