18/7-2/8 infolinka pracuje v obmedzenom režime, objednávky vybavujeme priebežne. Showroomy sú utvorené štandardne.

Kolekcia Massimo

Model Massimo sa vymyká svojím dozajnom zo štandardu, ktorý je bežne dostupný na trhu. Vďaka možnosti rozkladu sa z neho stáva nielen dizajnovo unikátny model, ale aj praktický spoločník do vášho interiéru.

Zobraziť kolekciu

Dizajn pohovky Massimo je to, čo z neho robí jedinečný produkt, aký inde nenájdete. Hodí sa do moderných aj štýlových interiérov a pri vhodnej kombinácii látky sa z neho môže stať skutočný stredobod obývačky.

Kvalitne prevedené kovové nožičky zabezpečujú stabilnú podporu pohovke v rozloženom stave. Vďaka možnosti rozkladu je pohovka nielen štýlovym prvkom interiéru, ale aj plnohodnotným kusom nábytku s praktickými funkciami.

Massimo je obľúbené aj pre použitie v štýlových komerčných priestoroch pre svoje vynikajúce kvalitatívne vlastnosti, jednoduchú údržbu a dizajn, ktorý zaujme oko každého návštevníka.

domani left
domani kreslo
Pevná konštrukcia pohovky z masívneho bukového dreva spolu s výplňovými materiálmi pien vysokej hustoty sú zarukou toho, že táto pohovka vám bude dlho a dobre slúžiť. Špecifický diazjn podrúčky umocňuje celkový dojem z tejto štýlovej pohovky.

K dipozícii je široký výber kvalitných a odolných látok s vysokou oteruvzdornosťou a jednoduchou údržbou. Vyberte si svojho favorita, alebo si nechajte poradiť od nás. V prípade záujmu vám vieme zaslať vzorky látky domov.

vzorkovník
befame

BEFAME - to je značka s dlhoročnou tradíciou výroby v modernom závode, ktorý exportuje svoju produkciu nielen do Európy. Jedinečné modely sú určené pre predaj v špecializovaných predajniach s vysokou kvalitou zákazníckeho servisu.

Chcete si pozrieť výber najlepších sedačiek v showroome, vyskúšať ich kvalitu, komfort sedenia, alebo sa inšpirovať širokou paletou dostupných látok? Nechajte si poradiť od profesionálov a spoločne vyberieme to najlepšie riešenie pre váš interiér. Kontaktujte nás a radi si dohodneme termín stretnutia v showroome.

showroom
 

Najpredávanejšie

BEFAME Massimo trojpohovka s rozkladom
BEFAME Massimo trojpohovka s rozkladom
na objednávku /BEF/
WTB-MASSSIMO
 
€1 551
Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Cena

15511552
115511552

Značky

Zobrazených položiek: 1
BEFAME Massimo trojpohovka s rozkladom
€1 551
WTB-MASSSIMO