Kolekcia BellaVista

Modulárna kolekcia Bella / Vista prináša rôzne dizajny sedákov, ktoré je možné navzájom kombinovať a vytvárať tak jedinečné zostavy. Stredná tvrdosť komfortu sedenia, voľné chrbtové vankúše, ktoré vytvárajú skvelý komfort a podporu pri opieraní a možnosť voľby modulov s podrúčkami či bez podrúčiek umožňujú vytvoriť zostavu skoro pre každého

Zobraziť kolekciu

Bella / Vista to je moderná kolekcia v nadčasovom dizajne, ktorý nepodlieha módnym trendom. Je obľúbenou kolekciou architektov, ktorí využívajú jej široké možnosti pre tvorbu neobyčajných zostáv. Zvlášť obľúbená je pre použitie v interiéroch, kde sa hodí objostranná zostava orientovaná tak do obývacej časti, ako aj do jedálenskej časti.

Kvalitná konštrukcia a prvotriedne materiály z ktorých je tento model vyrobený zabezpečujú to, že sa vám v tejto sedačke bude sedieť pohodlne. Nechajte sa rozmaznávať nielen pohľadom, ale aj komfortom tohto modelu.

K dipozícii je široký výber kvalitných a odolných látok s vysokou oteruvzdornosťou a jednoduchou údržbou. Vyberte si svojho favorita, alebo si nechajte poradiť od nás. V prípade záujmu vám vieme zaslať vzorky látky domov.

vzorkovník
befame

BEFAME - to je značka s dlhoročnou tradíciou výroby v modernom závode, ktorý exportuje svoju produkciu nielen do Európy. Jedinečné modely sú určené pre predaj v špecializovaných predajniach s vysokou kvalitou zákazníckeho servisu.

Chcete si pozrieť výber najlepších sedačiek v showroome, vyskúšať ich kvalitu, komfort sedenia, alebo sa inšpirovať širokou paletou dostupných látok? Nechajte si poradiť od profesionálov a spoločne vyberieme to najlepšie riešenie pre váš interiér. Kontaktujte nás a radi si dohodneme termín stretnutia v showroome.

showroom
 

Najpredávanejšie

BELLA VISTA Puente 03 na wprost
BEFAME Bella Vista rohová sedačka ľavá
na objednávku /BEF/
BFM-BLVI-L
 
€2 502
BELLA VISTA Puente 03 na wprost
BEFAME Bella Vista rohová sedačka pravá
na objednávku /BEF/
BFM-BLVI-P
 
€2 502
Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom
BELLA VISTA Puente 03 na wprost BFM-BLVI-L
BELLA VISTA Puente 03 na wprost BFM-BLVI-P