Kolekcia Piave

Piave je oblý model s nevšedným dizajnom, obľúbený architektmi a interiérovými dizajnérmi pre jeho nezvyčajný tvar a vysokú variabilitu pri tvorbe zostáv. Modulárna sedačka z ktorej viete vytvoriť skutočne originálny kúsok do vášho interiéru. Nebojte sa popustiť uzdu vašej fantázii a vytvorte si jedinečný a originálny interiér s touto sedačkou.

Zobraziť kolekciu

Moduly sú dostupné vo viacerých šírkových variantách. Zároveň je možné navzájom kombinovať moduly bez podrúčiek s podrúčkovými, využiť rôzne typy rohových modulov či stolíkov, ktoré sa dajú zakomponovať do zostavy a vytvoriť tak nevšednú sedačku. Zároveň je možné objednať k sedačke doplnkové taburety v okrúhlom, obdĺžnikovom či kónickom tvare, ktoré ešte viac zvýraznia charakter tejto sedačky v priestore.

Kvalitná konštrukcia a veľký výber látok spolu s priaznivou cenou vás určite presvedčia, že produkty z kolekcie Piave sú ideálnou voľbou pre zákazníkov hľadajúcich oblý dizajn s výborným komfortom sedenia a nekonečnými možnosťami variácií zostáv. Ako jedna z mála má táto sedačka možnosť vytvorenia obojstrannej zostavy so špeciálnym obojstranným modulom.

K dipozícii je široký výber kvalitných a odolných látok s vysokou oteruvzdornosťou a jednoduchou údržbou. Vyberte si svojho favorita, alebo si nechajte poradiť od nás. V prípade záujmu vám vieme zaslať vzorky látky domov.

vzorkovník
mood_selection

MOOD SELECTION - sedačky vyrobené vo fabrikách s dlhoročnou tradíciou výroby a exportu do západnej Európy dostupné exkluzívne u nás. Táto kolekcia obsahuje viaceré dizajnové modely, ale aj sedačky s klasickým dizajnom s vynikajúcim pomerom cena a výkon. Ak hľadáte model pre jedinečný interiér, alebo sedačku za výhodnú cenu pre vaše prvé bývanie, modely MOOD SELECTION sú ideálnou voľbou.

Chcete si pozrieť výber najlepších sedačiek v showroome, vyskúšať ich kvalitu, komfort sedenia, alebo sa inšpirovať širokou paletou dostupných látok? Nechajte si poradiť od profesionálov a spoločne vyberieme to najlepšie riešenie pre váš interiér. Kontaktujte nás a radi si dohodneme termín stretnutia v showroome.

showroom
 

Najpredávanejšie

MOOD SELECTION Piave Set 1 ľavá rohová sedačka
 
€4 279
naroznik piave bezowy cosmo 07 08
 
€4 279
Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom
MOOD SELECTION Piave Set 1 ľavá rohová sedačka MS-RAM-PIA-L
naroznik piave bezowy cosmo 07 08 MS-RAM-PIA-P