21/6/24 - showroom R1 centrum otvorený 10:30 - 17:00

Kolekcia Amelia

Amelia je rohová sedacia súprava v klasickom dizajne s užšou zaoblenou podrúčkou. Sedačka má k dispozícii rozkladanie pre príležitostné spanie a úložný priestor.

Zobraziť kolekciu

Táto sedačka má stredne tvrdý komfort sedenia a voľné chrbtové vankúše. Komfort sedenia a dizajn je ideálny pre konzervatívnych či seniórnych zákazníkov. Vďaka voľným chrbtovým vankúšom je plocha spania po rozložení dostatočne veľká pre pohodlné príležitostné prespanie.

Kvalitná konštrukcia a veľký výber látok spolu s priaznivou cenou vás určite presvedčia, že produkty z kolekcie Amelia sú ideálnou voľbou pre štartovacie bývanie, dizajnovo konzervatívnych zákazníkov, či ľudí hľadajúcich jednoduchý nadčasový model.

K dipozícii je široký výber kvalitných a odolných látok s vysokou oteruvzdornosťou a jednoduchou údržbou. Vyberte si svojho favorita, alebo si nechajte poradiť od nás. V prípade záujmu vám vieme zaslať vzorky látky domov.

vzorkovník
mood_selection

MOOD SELECTION - sedačky vyrobené vo fabrikách s dlhoročnou tradíciou výroby a exportu do západnej Európy dostupné exkluzívne u nás. Táto kolekcia obsahuje viaceré dizajnové modely, ale aj sedačky s klasickým dizajnom s vynikajúcim pomerom cena a výkon. Ak hľadáte model pre jedinečný interiér, alebo sedačku za výhodnú cenu pre vaše prvé bývanie, modely MOOD SELECTION sú ideálnou voľbou.

Chcete si pozrieť výber najlepších sedačiek v showroome, vyskúšať ich kvalitu, komfort sedenia, alebo sa inšpirovať širokou paletou dostupných látok? Nechajte si poradiť od profesionálov a spoločne vyberieme to najlepšie riešenie pre váš interiér. Kontaktujte nás a radi si dohodneme termín stretnutia v showroome.

showroom
 

Najpredávanejšie

MOOD SELECTION Amelia - pravá sedačka s rozkladom
 
€1 230
MOOD SELECTION Amelia - ľavá sedačka s rozkladom
 
€1 230
Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Cena

12301231
112301231

Značky

Zobrazených položiek: 2
MOOD SELECTION Amelia - ľavá sedačka s rozkladom MS-MBX-AME-L
MOOD SELECTION Amelia - pravá sedačka s rozkladom MS-MBX-AME-P