Kolekcia Colette

Colette je sedačka v klasickom dizajne s pevnými chrbtovými vankúšmi a stredne tvrdým komfortom sedenia. Vďaka jednoduchému dizajnu je táto sedačka nadčasovým modelom.

Zobraziť kolekciu

Sedačka je dostupná vo viacerých rozmerových prevedeniach, ako rohový model, zostava v tvare U, či rovná pohovka. Pre tých, ktorí hľadajú pevný model bez funkcií so stredným komfortom tuhosti je Colette ideálnou voľbou.

Kvalitná konštrukcia a veľký výber látok spolu s priaznivou cenou vás určite presvedčia, že produkty z kolekcie Colette sú ideálnou voľbou pre zákazníkov hľadajúcich nadčasový konzervatívny dizajn, pevnú konštrukciu a stredne tvrdý komfort sedenia.

K dipozícii je široký výber kvalitných a odolných látok s vysokou oteruvzdornosťou a jednoduchou údržbou. Vyberte si svojho favorita, alebo si nechajte poradiť od nás. V prípade záujmu vám vieme zaslať vzorky látky domov.

vzorkovník
mood_selection

MOOD SELECTION - sedačky vyrobené vo fabrikách s dlhoročnou tradíciou výroby a exportu do západnej Európy dostupné exkluzívne u nás. Táto kolekcia obsahuje viaceré dizajnové modely, ale aj sedačky s klasickým dizajnom s vynikajúcim pomerom cena a výkon. Ak hľadáte model pre jedinečný interiér, alebo sedačku za výhodnú cenu pre vaše prvé bývanie, modely MOOD SELECTION sú ideálnou voľbou.

Chcete si pozrieť výber najlepších sedačiek v showroome, vyskúšať ich kvalitu, komfort sedenia, alebo sa inšpirovať širokou paletou dostupných látok? Nechajte si poradiť od profesionálov a spoločne vyberieme to najlepšie riešenie pre váš interiér. Kontaktujte nás a radi si dohodneme termín stretnutia v showroome.

showroom
 

Najpredávanejšie

MOOD SELECTION Colette Set 3 -pravá sedačka
MOOD SELECTION Colette Set 3 -pravá sedačka
na objednávku /MBX/
MS-MBX-COL-P
 
€984
MOOD SELECTION Colette Set 3 - ľavá sedačka
MOOD SELECTION Colette Set 3 - ľavá sedačka
na objednávku /MBX/
MS-MBX-COL-L
 
€984
Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Cena

984985
1984985

Značky

Zobrazených položiek: 2
MOOD SELECTION Colette Set 3 - ľavá sedačka MS-MBX-COL-L
MOOD SELECTION Colette Set 3 -pravá sedačka MS-MBX-COL-P