18/7-2/8 infolinka pracuje v obmedzenom režime, objednávky vybavujeme priebežne. Showroomy sú utvorené štandardne.

Kolekcia Foggia

Model Foggia je dostupný vo viacerých rozmeroch a prinesie do každého interiéru punc luxusu a výnimočnosti. Nebojte sa experimentovať s látkami a vytvorte si sedačku, ktorá bude jedinečná presne ako vy.

Zobraziť kolekciu

Model Foggia je charakteristický zaobleným tvarom chrbtovej časti a vysokými podrúčkami, ktoré umožňujú využiť bočnú časť sedačky ako plnohodnotné miesto na opretie pri leňošení. Vďaka širokej ponuke modulov vyskladáte sedačku presne pre váš interiér. Či už preferujete rovnú zostavu, rohové prevedenie, alebo účkovú zostavu, dostupné moduly vám umožnia zrealizovať vaše predstavy.

Kvalitná konštrukcia a prvotriedne materiály z ktorých je tento model vyrobený zabezpečujú to, že sa vám v tejto sedačke bude sedieť pohodlne. Nechajte sa rozmaznávať nielen pohľadom, ale aj komfortom tohto modelu.

K dipozícii je široký výber kvalitných a odolných látok s vysokou oteruvzdornosťou a jednoduchou údržbou. Vyberte si svojho favorita, alebo si nechajte poradiť od nás. V prípade záujmu vám vieme zaslať vzorky látky domov.

vzorkovník
befame

BEFAME - to je značka s dlhoročnou tradíciou výroby v modernom závode, ktorý exportuje svoju produkciu nielen do Európy. Jedinečné modely sú určené pre predaj v špecializovaných predajniach s vysokou kvalitou zákazníckeho servisu.

Chcete si pozrieť výber najlepších sedačiek v showroome, vyskúšať ich kvalitu, komfort sedenia, alebo sa inšpirovať širokou paletou dostupných látok? Nechajte si poradiť od profesionálov a spoločne vyberieme to najlepšie riešenie pre váš interiér. Kontaktujte nás a radi si dohodneme termín stretnutia v showroome.

showroom