18/7-2/8 infolinka pracuje v obmedzenom režime, objednávky vybavujeme priebežne. Showroomy sú utvorené štandardne.

Kolekcia Dutti

Hľadáte sedačku v trendovom zaoblenom dizajne? Dutti prináša nielen oblé tvarovanie sedákov, ale aj chrbtovej časti, vďaka čomu je celkový pocit zo sedačky umocnený a krásne vynikne aj jeho pohľadová zadná časť.

Zobraziť kolekciu

Sedačka sa vyrába v pevných zostavách v najžiadanejších rozmeroch. Vďaka pevnej chrbtovej časti s komfortným čalúnením a exkluzívnym výplňovým materiálom je komfort sedenia umocnený a sedačka poskytuje dostatočnú oporu aj v časti ramien. Dutti to nie je len neobyčajný diazjn ale aj skvelý komfort sedenia. Jeho dizajn vynikne v spojení s buklé látkou, ale k dispozícii sú aj iné typy odolných a ľahko udržiavateľných tkanín.

Kvalitná konštrukcia a prvotriedne materiály z ktorých je tento model vyrobený zabezpečujú to, že sa vám v tejto sedačke bude sedieť pohodlne. Nechajte sa rozmaznávať nielen pohľadom, ale aj komfortom tohto modelu.

K dipozícii je široký výber kvalitných a odolných látok s vysokou oteruvzdornosťou a jednoduchou údržbou. Vyberte si svojho favorita, alebo si nechajte poradiť od nás. V prípade záujmu vám vieme zaslať vzorky látky domov.

vzorkovník
befame

BEFAME - to je značka s dlhoročnou tradíciou výroby v modernom závode, ktorý exportuje svoju produkciu nielen do Európy. Jedinečné modely sú určené pre predaj v špecializovaných predajniach s vysokou kvalitou zákazníckeho servisu.

Chcete si pozrieť výber najlepších sedačiek v showroome, vyskúšať ich kvalitu, komfort sedenia, alebo sa inšpirovať širokou paletou dostupných látok? Nechajte si poradiť od profesionálov a spoločne vyberieme to najlepšie riešenie pre váš interiér. Kontaktujte nás a radi si dohodneme termín stretnutia v showroome.

showroom
 

Najpredávanejšie

DUTTI Monsieur 20 skos
BEFAME Dutti Set 2 rohová sedačka ľavá
na objednávku /BEF/
WTC-DUT-S2-L
 
€2 633
DUTTI Monsieur 20 na wprost
BEFAME Dutti Set 2 rohová sedačka pravá
na objednávku /BEF/
WTC-DUT-S2-P
 
€2 633
DUTTI Monsieur 20 na wprost
BEFAME Dutti Set 1 rohová sedačka pravá
na objednávku /BEF/
WTC-DUT-S1-P
 
€2 607
DUTTI Monsieur 20 skos
BEFAME Dutti Set 1 rohová sedačka ľavá
na objednávku /BEF/
WTC-DUT-S1-L
 
€2 607
Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Cena

26072633
126072633

Značky

Zobrazených položiek: 4
DUTTI Monsieur 20 skos WTC-DUT-S2-L
DUTTI Monsieur 20 na wprost WTC-DUT-S2-P
DUTTI Monsieur 20 skos WTC-DUT-S1-L
DUTTI Monsieur 20 na wprost WTC-DUT-S1-P