18/7-2/8 infolinka pracuje v obmedzenom režime, objednávky vybavujeme priebežne. Showroomy sú otvorené štandardne.

Kolekcia Trivento

Trivento je ideálny model pre ľudí hľadajúcich sedačku so stredne tvrdým komfortom sedenia. Sedačka sa vyrába v pevnej rohovej zostave s ottomanom alebo chaiseloungom s možnosťou ľavého a pravého prevedenia. Dostupné je aj prevedenie v tvare U a pohovka.

Zobraziť kolekciu

Dostatočná hĺbka chaiseloungu je zárukou skvelého oddychu na sedačke aj počas leňošenia či pozerania televízie. Vyšší sedák je zas ideálny pre ľudí hľadajúcich sedačku do ktorej sa ľahko sadá a z ktorej sa ľahko vstáva.

Kvalitná konštrukcia a veľký výber látok spolu s priaznivou cenou vás určite presvedčia, že produkty z kolekcie Trivento sú ideálnou voľbou pre zákazníkov hľadajúcich sedačku so strednou tvrdosťou komfortu sedenia.

K dipozícii je široký výber kvalitných a odolných látok s vysokou oteruvzdornosťou a jednoduchou údržbou. Vyberte si svojho favorita, alebo si nechajte poradiť od nás. V prípade záujmu vám vieme zaslať vzorky látky domov.

vzorkovník
mood_selection

MOOD SELECTION - sedačky vyrobené vo fabrikách s dlhoročnou tradíciou výroby a exportu do západnej Európy dostupné exkluzívne u nás. Táto kolekcia obsahuje viaceré dizajnové modely, ale aj sedačky s klasickým dizajnom s vynikajúcim pomerom cena a výkon. Ak hľadáte model pre jedinečný interiér, alebo sedačku za výhodnú cenu pre vaše prvé bývanie, modely MOOD SELECTION sú ideálnou voľbou.

Chcete si pozrieť výber najlepších sedačiek v showroome, vyskúšať ich kvalitu, komfort sedenia, alebo sa inšpirovať širokou paletou dostupných látok? Nechajte si poradiť od profesionálov a spoločne vyberieme to najlepšie riešenie pre váš interiér. Kontaktujte nás a radi si dohodneme termín stretnutia v showroome.

showroom
 

Najpredávanejšie

TRIVENTO set 2 Element 22 na wprost Ania 2024
MOOD SELECTION Trivento Set 2 - pravá sedačka
na objednávku /MBX/
MS-MBX-TRI-S2-P
 
€1 394
TRIVENTO na wprost z poduszkami Ania 2024
MOOD SELECTION Trivento Set 2 - ľavá sedačka
na objednávku /MBX/
MS-MBX-TRI-S2-L
 
€1 394
Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Cena

13941395
113941395

Značky

Zobrazených položiek: 2
TRIVENTO na wprost z poduszkami Ania 2024 MS-MBX-TRI-S2-L
TRIVENTO set 2 Element 22 na wprost Ania 2024 MS-MBX-TRI-S2-P