21/6/24 - showroom R1 centrum otvorený 10:30 - 17:00

Kolekcia Star

Sedačka Star je zaujímavou alternáciou modelu Carmen. Tento model je vhodný pre tých, ktorí hľadajú jednoduchosť a funkčnosť s výborným pomerom cena / výkon. Vďaka možnosti rozkladu sa z neho stáva nielen dizajnovo zaujímavý model, ale aj praktický spoločník do vášho interiéru.

Zobraziť kolekciu

Model Star je dostupný ako rohová sedačka, ale aj ako pohovka s rozkladom a úložným priestorom. Vďaka polohovaniu podrúčiek je možné dizajn tohto modelu upravovať podľa nálady z rovných línií na ležérnejší vzhľad.

Kvalitne prevedené kovové nožičky zabezpečujú stabilnú podporu sedačke v rozloženom stave. Vďaka možnosti rozkladu je sedačka nielen štýlovym prvkom interiéru, ale aj plnohodnotným kusom nábytku s praktickými funkciami.

Pevná konštrukcia pohovky z masívneho dreva spolu s výplňovými materiálmi pien vysokej hustoty sú zarukou toho, že táto sedačka vám bude dlho a dobre slúžiť. Star je univerzálny model, ktorý si nájde svoje miesto v akomkoľvek type interiéru a vďaka širokej palete typov a farieb látok je možné z tohto modelu vykúzliť naozaj štýlový kúsok pre váš interiér.

domani left
domani kreslo
Model Star je vyrábaný v rozmere, ktorý je vhodný do väčšiny bytových priestorov. Jeho konzervatívnejši dizajn v porovnaní s modelom Carmen a jednoduchšia konštrukcia ho predurčujú aj ako ekonomickú alternatívu do hosťovských izieb, či ako nábytok do štartovacieho bytu.

K dipozícii je široký výber kvalitných a odolných látok s vysokou oteruvzdornosťou a jednoduchou údržbou. Vyberte si svojho favorita, alebo si nechajte poradiť od nás. V prípade záujmu vám vieme zaslať vzorky látky domov.

vzorkovník
befame

BEFAME - to je značka s dlhoročnou tradíciou výroby v modernom závode, ktorý exportuje svoju produkciu nielen do Európy. Jedinečné modely sú určené pre predaj v špecializovaných predajniach s vysokou kvalitou zákazníckeho servisu.

Chcete si pozrieť výber najlepších sedačiek v showroome, vyskúšať ich kvalitu, komfort sedenia, alebo sa inšpirovať širokou paletou dostupných látok? Nechajte si poradiť od profesionálov a spoločne vyberieme to najlepšie riešenie pre váš interiér. Kontaktujte nás a radi si dohodneme termín stretnutia v showroome.

showroom