21/6/24 - showroom R1 centrum otvorený 10:30 - 17:00

Kolekcia Chicago

Chicago je model mimoriadne obľúbený u profesionálnych interiérových dizajnérov a architektov. Široké možnosti modularity a s tým spojená variabilita zostáv dáva do rúk profesionálom silný nástroj pre kreativitu. Odolné a trendové látky, ktoré sú jednoduché na údržbu, nadčasový dizajn a kvalitné remeselné spracovanie vytvorené zručnými slovenskými odborníkmi, robia z tohto modelu jeden z bestsellerov v našej ponuke.

Zobraziť kolekciu

Extra komfortné sedenie s chrbtovým vankúšom vybaveným výplňou, ktorá sa prisposobí vašej chrbtici a tak zvýši komfort sedenia. Aj vdaka týmto detailom je sedačka vhodná aj na leňošenie. Špeciálne prešitie látky je výraznám detailom, ktorý definuje dizajn modelu Chicago. Pevná konštrukcia sedačky z masívneho bukového dreva spolu s výplňovými materiálmi pien vysokej hustoty v extra mäkkom komforte sú zarukou toho, že táto sedačka vám bude dlho a dobre slúžiť.

Moduly v rastroch 70, 80, 90, 100 cm dávajú neobmedzené možnosti pri tvorbe zostáv. Spojovacie kovania vieme pri výrobe umiestniť kamkoľvek na konštrukciu sedačky a preto je možné jednotlivé moduly spájať v ľubovoľnom smere.

K dipozícii je široký výber kvalitných a odolných látok s vysokou oteruvzdornosťou a jednoduchou údržbou. Vyberte si svojho favorita, alebo si nechajte poradiť od nás. V prípade záujmu vám vieme zaslať vzorky látky domov.

vzorkovník
„mood_vyroba"/

MOOD - sedačky vyrobené na Slovensku vo fabrikách s dlhoročnou tradíciou výroby a exportu do západnej Európy. Špičková svetová kvalita a fortieľ našich remeselníkov sú zárukou jedinečnosti týchto sedačiek.

Chcete si pozrieť výber najlepších sedačiek v showroome, vyskúšať ich kvalitu, komfort sedenia, alebo sa inšpirovať širokou paletou dostupných látok? Nechajte si poradiť od profesionálov a spoločne vyberieme to najlepšie riešenie pre váš interiér. Kontaktujte nás a radi si dohodneme termín stretnutia v showroome.

showroom