21/6/24 - showroom R1 centrum otvorený 10:30 - 17:00

Bratislava | R1 Centrum

 

Flagship store e-shopu mood.sk, ktorý nájdete v R1 Centre oproti Keramika Soukup. Showroom s plochou 340 m2 v ktorom nájdete vystavené sedačky značiek Mood, Mood selection, Befame. Miesto, kde si vyskúšate naživo komfort sedenia a vyberiete najvhodnejšiu zostavu. Objavte všetky dostupné látky a materiály, ktoré je možné použiť na sedačky. Okrem toho nájdete vystavené vybrané modely nábytku, konferenčné stolíky, komody, koberce, či vzorkovníky tapiet. Ak hľadáte miesto pre kompletný návrh a realizáciu interiéru, ponúkame aj služby interiérového dizajnéra, výrobu nábytku na mieru a realizáciu interiérov našim špecializovaným štúdiom mood_atelier_slovensko. Realizujeme návrhy a dodávky kuchýň značiek Decodom, Nobilia, Häcker, ale aj výrobu kuchýň na mieru. Toto všetko nájdete v showroome v R1, preto nás neváhajte navštíviť.

R1 centrum
Rožňavská 1
oproti Keramika Soukup
831 04 Bratislava

Pondelok - 10:00 - 17:00
Utorok     - 10:00 - 17:00
Streda     - 10:00 - 17:00
Štvrtok    - 10:00 - 17:00
Piatok      - 10:00 - 17:00
Sobota     -   na objednávku    
Nedeľa     -   zatvorené

Navštívte náš showroom a zoznámte sa detailne s ponukou vybraných produktov. Vyskúšajte, ako sa sedí na sedačke, pozrite si všetky dostupné látky, alebo si s predajcom nakonfigurujte produkt na mieru podľa vašich predstáv.

V showroome nájdete vystavený hlavne čalúnený nábytok postele a skrinkový nábytok. Snažíme sa neustále obmieňať vystavené produkty, avšak nie je v našich kapacitných možnostiach vystaviť všetok sortiment, ktorý je k dispozícii na e-shope. K dispozícii máme vzorkovníky väčšiny tapiet, vybrané konferenčné stolíky či svietidlá. 

Nakoľko je ponuka kobercov na e-shope veľmi široká a neustále sa sezónne obmieňa, nemáme možnosť vystaviť na showroome aktuálne všetky vzorky kobercov či materiálov.

Ak však hľadáte dobrú radu, chcete si vyskúšať sedačku, zariadiť profesionálne celý interiér s pomocou odborníkov, či objaviť ponuku partnerského kuchynského štúdia, návšteva nášho showrooomu je pre vás ideálna a pomôže vám s výberom jedinečného nábytku do vášho interiéru.