Kolekcia Tulia

Model Tulia, to je sedačka s neopozeraným dizajnom na nožičkách s polohovateľnými podrúčkami. Dostatočne vysoký chrbát je zárukou skvelého komfortu sedenia.

Zobraziť kolekciu

Tulia je skvelou alternatívou pre zákazníkov, ktorým sa páči dizajn modelu Carmen, ale hľadajú sedačku s menším počtom chrbtových vankúšov na nožičkách bez funkcie rozkladu. Dizajn modelu Tulia je vhodný do štýlových aj moderných interiérov a široký výber látok nekladie medze vašej kreativite.

Kvalitná konštrukcia a prvotriedne materiály z ktorých je tento model vyrobený zabezpečujú to, že sa vám v tejto sedačke bude sedieť pohodlne. Nechajte sa rozmaznávať nielen pohľadom, ale aj komfortom tohto modelu.

K dipozícii je široký výber kvalitných a odolných látok s vysokou oteruvzdornosťou a jednoduchou údržbou. Vyberte si svojho favorita, alebo si nechajte poradiť od nás. V prípade záujmu vám vieme zaslať vzorky látky domov.

vzorkovník
befame

BEFAME - to je značka s dlhoročnou tradíciou výroby v modernom závode, ktorý exportuje svoju produkciu nielen do Európy. Jedinečné modely sú určené pre predaj v špecializovaných predajniach s vysokou kvalitou zákazníckeho servisu.

Chcete si pozrieť výber najlepších sedačiek v showroome, vyskúšať ich kvalitu, komfort sedenia, alebo sa inšpirovať širokou paletou dostupných látok? Nechajte si poradiť od profesionálov a spoločne vyberieme to najlepšie riešenie pre váš interiér. Kontaktujte nás a radi si dohodneme termín stretnutia v showroome.

showroom
 

Najpredávanejšie

Tulia
BEFAME Tulia Set 1 - rohová sedačka pravá
na objednávku /BEF/
WTC-TUL-S1-P
 
€1 943
Tulia
BEFAME Tulia Set 1 - rohová sedačka ľavá
na objednávku /BEF/
WTC-TUL-S1-L
 
€1 943
Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom
Tulia WTC-TUL-S1-L
Tulia WTC-TUL-S1-P