Kolekcia Lust

Tento model vytvorilo španielske dizajnové štúdio Enrique Marti Asociados. Myšlienkou za vznikom modelu Lust bolo vytvorenie sedačky, ktorá, hoci to na prvý pohľad nie je vidieť má relaxačnú funkciu. Prečo neviditeľný relaxačný systém? Pretože tento kus nábytku zostáva perfektne proporčný, pravidelný a príjemný na pohľad bez rušivých vplyvov relaxačnej funkcie.

Zobraziť kolekciu

Lust je modulárny model, z ktorého je možné zostaviť rôzne typy zostáv, ktoré vyniknú v moderných interiéroch. Vďaka jedinečnému dizajnu, ktorý je charakteristický oblými tvarmi je tento model trendovým riešením pre moderné interiéry, kde vynikne jeho dizajn a špičkové spracovanie.

Model Lust má polohovanie chrbtových vankúšov, vďaka ktorým je komfort sedenia na najvyššej úrovni. Moderný dizajn nie je rušený tvarom chrbtovej časti. Tak isto relaxačná funkcia s elektrickým polohovaním je vytvorená tak, aby nerušila celkový moderný dizajn sedačky.

Moderný tvar sedačky Lust, oblé detaily a jedinečný komfort sedenia vytvorený vďaka špeciálnym výplňovým materiálom robia z tohto modelu obľúbenú voľbu zákazníkov. Jednotlivé moduly umožňujú vytvoriť rôznorodé zostavy, ktoré vám radi vyskladáme na mieru do vášho interiéru pri spoločnej konzultácii v našom showroome.

domani left
domani kreslo
Skvelý komfort sedenia, špičkové materiály, vynikajúce remeselné spracovanie a odolné látky. To všetko robí z modelu Lust skvelú voľbu pre váš domov. Vďaka polohovaniu chrbtových vankúšov a možnosti vytvorenia zostavy s elektrickou relaxačnou funkciou pri zachovaní skvelého dizajnu sedačky sa stal tento model obľúbenou voľbou profesionálnych interiérových dizajnérov a architektov.

K dipozícii je široký výber kvalitných a odolných látok s vysokou oteruvzdornosťou a jednoduchou údržbou. Vyberte si svojho favorita, alebo si nechajte poradiť od nás. V prípade záujmu vám vieme zaslať vzorky látky domov.

vzorkovník
befame

BEFAME - to je značka s dlhoročnou tradíciou výroby v modernom závode, ktorý exportuje svoju produkciu nielen do Európy. Jedinečné modely sú určené pre predaj v špecializovaných predajniach s vysokou kvalitou zákazníckeho servisu.

Chcete si pozrieť výber najlepších sedačiek v showroome, vyskúšať ich kvalitu, komfort sedenia, alebo sa inšpirovať širokou paletou dostupných látok? Nechajte si poradiť od profesionálov a spoločne vyberieme to najlepšie riešenie pre váš interiér. Kontaktujte nás a radi si dohodneme termín stretnutia v showroome.

showroom
 

Najpredávanejšie

1 Lust Set 1
BEFAME Lust Set 1 pravá - mechanické podhlavníky
na objednávku /BEF/
WTM-LUSS1-NBP-00
 
€2 618
1 Lust Set 1
 
€4 818
1 Lust Set 1
 
€4 818
1 Lust Set 1
BEFAME Lust Set 1 ľavá - mechanické podhlavníky
na objednávku /BEF/
WTM-LUSS1-NBL-00
 
€2 618
Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom
1 Lust Set 1 WTM-LUSS1-NBL-00
1 Lust Set 1 WTM-LUSS1-NBP-00
1 Lust Set 1 WTM-LURS1-NBP-00
1 Lust Set 1 WTM-LURS1-NBL-00