21/6/24 - showroom R1 centrum otvorený 10:30 - 17:00

Kolekcia Will

Modulárna sedačka Will v extra nízkom modernom dizajne osloví zákazníkov hľadajúcich minimalistický model vhodný do moderných interiérov. Vďaka širokej ponuke dostupných modulov je možné vyskladať širokú paletu zostáv presne podľa vašich predstáv.

Zobraziť kolekciu

Hlbší a nižší sedák spolu s nižším chrbtom predurčuje túto sedačku na ležérne sedenie. Mäkký komfort sedenia spolu s hlbším sedom zabezpečujú, že napriek nižšej konštrukcii je sedenie v tejto sedačke dostatočne pohodlné.

Kvalitná konštrukcia a veľký výber látok spolu so širokou ponukou modulov vás určite presvedčia, že produkty z kolekcie Will sú ideálnou voľbou pre zákazníkov hľadajúcich sedačku s hlbokým a nízkym sedením s veľkou možnosťou variability.

K dipozícii je široký výber kvalitných a odolných látok s vysokou oteruvzdornosťou a jednoduchou údržbou. Vyberte si svojho favorita, alebo si nechajte poradiť od nás. V prípade záujmu vám vieme zaslať vzorky látky domov.

vzorkovník
mood_selection

MOOD SELECTION - sedačky vyrobené vo fabrikách s dlhoročnou tradíciou výroby a exportu do západnej Európy dostupné exkluzívne u nás. Táto kolekcia obsahuje viaceré dizajnové modely, ale aj sedačky s klasickým dizajnom s vynikajúcim pomerom cena a výkon. Ak hľadáte model pre jedinečný interiér, alebo sedačku za výhodnú cenu pre vaše prvé bývanie, modely MOOD SELECTION sú ideálnou voľbou.

Chcete si pozrieť výber najlepších sedačiek v showroome, vyskúšať ich kvalitu, komfort sedenia, alebo sa inšpirovať širokou paletou dostupných látok? Nechajte si poradiť od profesionálov a spoločne vyberieme to najlepšie riešenie pre váš interiér. Kontaktujte nás a radi si dohodneme termín stretnutia v showroome.

showroom
 

Najpredávanejšie

MOOD SELECTION Will Set 1 ľavá rohová sedačka
MOOD SELECTION Will Set 1 ľavá rohová sedačka
na objednávku /RAM/
MS-RAM-WIL-L
 
€2 671
MOOD SELECTION Will Set 1 pravá rohová sedačka
MOOD SELECTION Will Set 1 pravá rohová sedačka
na objednávku /RAM/
MS-RAM-WIL-P
 
€2 671
Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Cena

26712672
126712672

Značky

Zobrazených položiek: 2
MOOD SELECTION Will Set 1 ľavá rohová sedačka MS-RAM-WIL-L
MOOD SELECTION Will Set 1 pravá rohová sedačka MS-RAM-WIL-P