Kolekcia Collar

Collar, trendový oblý dizajn, ktorý zaujme na prvý pohľad. Modulárna sedačka, z ktorej je možné vyskladať zostavu podľa vašich predstáv. Vyberte si zo širokého portfólia dostupných modulov a vyskladajte si zostavu práve pre vás.

Zobraziť kolekciu

Táto sedačka je ideálna do moderných interiérov. Či už sa jedná o dispozíciu, kde má sedačka vyniknúť, alebo interér, kde je sedačka doplnkom, s modelom Collar sa žiadne medze nekladú.

Kvalitné prevedenie konštrukcie sedačky z masívneho dreva spolu s výplňovými materiálmi pien vysokej hustoty sú zarukou toho, že táto sedačka vám bude dlho a dobre slúžiť. Sedačka je vybavená klzákmi a spojovacím kovaním, ktoré umožňuje je ľahkú demontáž pre údržbu interiéru.Stredne tvrdý komfort sedenia je ideálny prakticky pre každého a chrbtová časť napriek nižšej výške zabezpečuje dostatočnú oporu pre chrbát. Podrúčky majú pevnú konštrukciu a je možné ich využiť aj na podporu pri relaxe.

K dipozícii je široký výber kvalitných a odolných látok s vysokou oteruvzdornosťou a jednoduchou údržbou. Vyberte si svojho favorita, alebo si nechajte poradiť od nás. V prípade záujmu vám vieme zaslať vzorky látky domov.

vzorkovník
mood_selection

MOOD SELECTION - sedačky vyrobené vo fabrikách s dlhoročnou tradíciou výroby a exportu do západnej Európy dostupné exkluzívne u nás. Táto kolekcia obsahuje viaceré dizajnové modely, ale aj sedačky s klasickým dizajnom s vynikajúcim pomerom cena a výkon. Ak hľadáte model pre jedinečný interiér, alebo sedačku za výhodnú cenu pre vaše prvé bývanie, modely MOOD SELECTION sú ideálnou voľbou.

Chcete si pozrieť výber najlepších sedačiek v showroome, vyskúšať ich kvalitu, komfort sedenia, alebo sa inšpirovať širokou paletou dostupných látok? Nechajte si poradiť od profesionálov a spoločne vyberieme to najlepšie riešenie pre váš interiér. Kontaktujte nás a radi si dohodneme termín stretnutia v showroome.

showroom
 

Najpredávanejšie

MOOD SELECTION Collar Set 1 ľavá rohová sedačka
 
€1 688
MOOD SELECTION Collar Set 1 pravá rohová sedačka
 
€1 688
Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom
MOOD SELECTION Collar Set 1 ľavá rohová sedačka MS-RAM-COL-L
MOOD SELECTION Collar Set 1 pravá rohová sedačka MS-RAM-COL-P