Kolekcia Lua

Modulárna sedačka Lua je určená pre zákazníkov hľadajúcich široké možnosti variability. Sedačka má voľné chrbtové vankúše a nožičky a je zaujímavou alternatívou k modelu Moon.

Zobraziť kolekciu

Sedačka sa vyrába ako modulový model. Preto je z nej možné vyskladať ľubovoľnú zostavu. Zároveň je možné zvoliť niektorú z 3 šírok podrúčiek a tým variovať celkovú šírku vytvorenej zostavy. Vďaka nožičkám je sedačka vhodná pre tých, ktorý hľadajú model pre jednoduchú údržbu v interiéri s možnosťou využitia robotického vysávača aj v priestore pod sedačkou.

Kvalitná konštrukcia a prvotriedne materiály z ktorých je tento model vyrobený zabezpečujú to, že sa vám v tejto sedačke bude sedieť pohodlne. Nechajte sa rozmaznávať nielen pohľadom, ale aj komfortom tohto modelu.

K dipozícii je široký výber kvalitných a odolných látok s vysokou oteruvzdornosťou a jednoduchou údržbou. Vyberte si svojho favorita, alebo si nechajte poradiť od nás. V prípade záujmu vám vieme zaslať vzorky látky domov.

vzorkovník
befame

BEFAME - to je značka s dlhoročnou tradíciou výroby v modernom závode, ktorý exportuje svoju produkciu nielen do Európy. Jedinečné modely sú určené pre predaj v špecializovaných predajniach s vysokou kvalitou zákazníckeho servisu.

Chcete si pozrieť výber najlepších sedačiek v showroome, vyskúšať ich kvalitu, komfort sedenia, alebo sa inšpirovať širokou paletou dostupných látok? Nechajte si poradiť od profesionálov a spoločne vyberieme to najlepšie riešenie pre váš interiér. Kontaktujte nás a radi si dohodneme termín stretnutia v showroome.

showroom
 

Najpredávanejšie

Lua 1
 
€2 055
Lua 1
 
€2 055
Lua 1
 
€2 055
Lua 1
 
€2 055
Lua 1
 
€2 055
Lua 1
 
€2 055
Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom