Bratislava | Ružinov - OC Retro

 

Showroom OC Retro v Bratislave je našou vlajkovou loďou. Miesto, kde vám poradíme s celým sortimentom nášho e-shopu, či pomôžeme zariadiť celý interiér. Vystavené máme vybrané modely sedačiek značky mood a Befame, kompletné vzorkovníky látok a tapiet a vybrané kúsky doplnkového nábytku. Príďte si vyskúsať vašu vysnívanú sedačku, nakonfigurovať rozmer podľa vašich potrieb a vybrať zo širokej palety látok.

Navädzová 6
OC Retro - Ružinov
1 poschodie vedľa SLSP
821 01 Bratislava

Pondelok - 10:00 - 17:00
Utorok     - 10:00 - 17:00
Streda     - 10:00 - 17:00
Štvrtok    - 10:00 - 17:00
Piatok      - 10:00 - 17:00
Sobota     -   zatvorené    
Nedeľa     -   zatvorené

Navštívte náš showroom a zoznámte sa detailne s ponukou vybraných produktov. Vyskúšajte, ako sa sedí na sedačke, pozrite si všetky dostupné látky, alebo si s predajcom nakonfigurujte produkt na mieru podľa vašich predstáv.

V showroome nájdete vystavený hlavne čalúnený nábytok. Snažíme sa neustále obmieňať vystavené produkty, avšak nie je v našich kapacitných možnostiach vystaviť všetok sortiment, ktorý je k dispozícii na e-shope. K dispozícii máme vzorkovníky väčšiny tapiet, vybrané konferenčné stolíky či svietidlá. 

Nakoľko je ponuka kobercov na e-shope veľmi široká a neustále sa sezónne obmieňa, nemáme možnosť vystaviť na showroome aktuálne  vzorky kobercov či materiálov.

Ak však hľadáte dobrú radu, chcete si vyskúšať sedačku, zariadiť profesionálne celý interiér s pomocou odborníkov, či objaviť ponuku partnerského kuchynského štúdia, návšteva nášho showrooomu je pre vás ideálna a pomôže vám s výberom jedinečného nábytku do vášho interiéru.