SHOWROOM OC RETRO PRESŤAHOVANÝ V R1 CENTRE - ROŽŇAVSKÁ 1 OPROTI KERAMIKA SOUKUP

DEKORNIK Pastels In Bloom50 cm x 280 cm

Neohodnotené
Značka: Dekornik
detská tapeta
Dostupnosť externý sklad /DKR/
Môžeme doručiť do:
14.6.2023
Možnosti doručenia
Kód: DEKO.TAP.125
€49 €40,83 bez DPH
DEKORNIK Pastels In Bloom50 cm x 280 cm
Neohodnotené
Značka: Dekornik
Tapeta DEKORNIK Pastels In Bloom 50 x 280 cm z kolekcie Dekornik 2023 od výrobcu Dekornik je určená pre použitie v detskej izbe. Rozmer pásu tapety je 50 x 280 cm. Cena je uvedená za jeden pás tapety. Tieto pásy sa hodia do každého štandardného bytu. Keďže je tam ďalších 20 cm dĺžky voči deklarovanému rozmeru, môžete ich dĺžku upraviť na výšku vašej steny. Objednávanie tapiet v pruhoch je rýchlejšie a jednoduchšie. Stačí zmerať stenu a objednať počet pruhov, ktorý potrebujete. Už nebudete potrebovať rozsiahle odborné konzultácie. Tu sa nemôžete pomýliť. Pruhy tapety zaručujú, že tapeta bude takmer dokonale sedieť na šírku steny. A čo viac, opakujúci sa vzor, kde každý z pruhov vyzerá identicky, umožňuje, aby sa prvky vzoru bezchybne usporiadali na stene, akonáhle nalepíte tapetu od stropu. Tapety sa vyrábajú zo špeciálneho materiálu, ktorý krásne reprodukuje farby. Je odolný, matný a snehovo biely. Materiál je certifikovaný ako nehorľavý a spĺňa všetky požiadavky Európskej únie. Papier nie je samolepiaci, preto na jeho aplikáciu odporúčame použiť lepidlo bez rozpúšťadiel. Pred aplikáciou tapiet akúkoľvek stenu dôkladne napenetrujte a očistite od prachu alebo mastnoty. Tapety značky Dekornik je možné aplikovať na steny až po cca 20 dňoch od poslednej maľby.

Dodatočné parametre

Kategória: Tapety detské motívy
FAREBNÁ SKUPINA: mix
KOLEKCIA: Dekornik 2023
TYP PRODUKTU: tapeta
UMIESTNENIE: detská izba
FARBA: mix
MATERIÁL: vlies s digitálnou potlačou
ROZMER ROLKY: 50 x 280 cm
PLOCHA DIZAJNU: na jednej rolke
OPAKOVANIE MOTÍVU: 50 x 280 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

História spoločností zvyčajne začína od jednej osoby. A tak to bolo aj v prípade značky Dekornik. Kasia „Bachor“, povolaním a povolaním grafička, pristála v roku 2009 so svojím priateľom Maciekom na letisku Charlesa de Gaulla v Paríži. Ich romantická eskapáda sa stáva začiatkom podnikateľského nápadu. Kasia je fascinovaná vysokým počtom nádherných dekorácií v malých butikoch na Montmartre. Po príchode do Poľska sa rozhodne vytvoriť značku, ktorá bude tento očarujúci francúzsky dizajn implementovať do poľských bytov.
Takto sa 1. decembra 2009 sa narodil Dekornik. Od tej chvíle Kasia navrhuje všetky vzory, zatiaľ čo Maciek dohliada na výrobu. Po piatich rokoch sa k tímu Dekornik pripája Paulina „Młoda“ a mení spôsob fungovania spoločnosti. Spoločne s Kasiou sa rozhodnú robiť len to, čo im prináša najväčšiu zábavu, teda...zariaďovanie detských izieb. Od roku 2014 sa Dekornik posúva smerom k detským izbám a navrhuje len produkty pre najmenších.

Podobné produkty

MINDTHEGAP Bethel batik - tapeta
€159

tapeta, tmavošedá/červená/oranžová

WP30078
MINDTHEGAP Pin-up Girls I - tapeta
€229

tapeta, žltá/červená

WP20068
MINDTHEGAP Coral Reef Ultramarine - tapeta
€229

tapeta, modrá/čierna/oranžová

WP20298
MINDTHEGAP Countesse’S Aviarium Mint - tapeta
€229

tapeta, zelená/hnedá/sivá

WP20426
MINDTHEGAP The Folk Parade - tapeta
€229

tapeta, čienra/zelená/žltá/béžová

WP20555
MINDTHEGAP Edelweiss Cypress Green - tapeta
€229

Dizajnová tapeta Mindthegap Edelweiss Cypress Green z kolekcie Tyrol prináša motívy Álp a vysokohorskú atmosféru

WP20695