21/6/24 - showroom R1 centrum otvorený 10:30 - 17:00

DEKORNIK Pastels In Bloom50 cm x 280 cm

Neohodnotené
Značka: Dekornik
detská tapeta
Dostupnosť externý sklad /DKR/
Môžeme doručiť do:
10.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: DEKO.TAP.125
€49 €40,83 bez DPH
DEKORNIK Pastels In Bloom50 cm x 280 cm
Neohodnotené
Značka: Dekornik
Tapeta DEKORNIK Pastels In Bloom 50 x 280 cm z kolekcie Dekornik 2023 od výrobcu Dekornik je určená pre použitie v detskej izbe. Rozmer pásu tapety je 50 x 280 cm. Cena je uvedená za jeden pás tapety. Tieto pásy sa hodia do každého štandardného bytu. Keďže je tam ďalších 20 cm dĺžky voči deklarovanému rozmeru, môžete ich dĺžku upraviť na výšku vašej steny. Objednávanie tapiet v pruhoch je rýchlejšie a jednoduchšie. Stačí zmerať stenu a objednať počet pruhov, ktorý potrebujete. Už nebudete potrebovať rozsiahle odborné konzultácie. Tu sa nemôžete pomýliť. Pruhy tapety zaručujú, že tapeta bude takmer dokonale sedieť na šírku steny. A čo viac, opakujúci sa vzor, kde každý z pruhov vyzerá identicky, umožňuje, aby sa prvky vzoru bezchybne usporiadali na stene, akonáhle nalepíte tapetu od stropu. Tapety sa vyrábajú zo špeciálneho materiálu, ktorý krásne reprodukuje farby. Je odolný, matný a snehovo biely. Materiál je certifikovaný ako nehorľavý a spĺňa všetky požiadavky Európskej únie. Papier nie je samolepiaci, preto na jeho aplikáciu odporúčame použiť lepidlo bez rozpúšťadiel. Pred aplikáciou tapiet akúkoľvek stenu dôkladne napenetrujte a očistite od prachu alebo mastnoty. Tapety značky Dekornik je možné aplikovať na steny až po cca 20 dňoch od poslednej maľby.

Detské tapety Dekornik

DEKORNIK Pastels In Bloom50 cm x 280 cm

Objavte ich výhody

DEKORNIK Pastels In Bloom50 cm x 280 cm

Bezpečné materiály

Certifikovaný nehorľavý materiál bezpečný pre vaše deti
DEKORNIK Pastels In Bloom50 cm x 280 cm

Originálny dizajn a kvalita

Vlastné kolekcie dizajnov určených pre deti s motívmi, ktoré inde nenájdete
DEKORNIK Pastels In Bloom50 cm x 280 cm

Ľahká inštalácia

Kvalitný nosný materiál zabezpečuje nielen trvácnosť ale aj ľahkú inštaláciu na stenu

Všetko začalo v Paríži

Kasia „Bachor“, povolaním a povolaním grafička, pristála v roku 2009 so svojím priateľom Maciekom na letisku Charlesa de Gaulla v Paríži. Ich romantická eskapáda sa stáva začiatkom podnikateľského nápadu. Kasia je fascinovaná vysokým počtom nádherných dekorácií v malých butikoch na Montmartre. Po príchode do Poľska sa rozhodne vytvoriť značku, ktorá bude tento očarujúci francúzsky dizajn implementovať do poľských bytov. Takto – 1. decembra 2009 sa narodil Dekornik. Od tej chvíle Kasia navrhuje všetky vzory, zatiaľ čo Maciek dohliada na miesto výroby.

DEKORNIK Pastels In Bloom50 cm x 280 cm
DEKORNIK Pastels In Bloom50 cm x 280 cm

Eva Macková

Super tapeta, konečne v dizajne, ktorý nie je gýčový. Spolu s kobercom od vás to spravilo z izby presne čo som potrebovala.

Presvedčte sa ako ľahko nainštalujete tapety

Dodatočné parametre

Kategória: Tapety detské motívy
FAREBNÁ SKUPINA: mix
KOLEKCIA: Dekornik 2023
TYP PRODUKTU: tapeta
UMIESTNENIE: detská izba
FARBA: mix
MATERIÁL: vlies s digitálnou potlačou
ROZMER ROLKY: 50 x 280 cm
PLOCHA DIZAJNU: na jednej rolke
OPAKOVANIE MOTÍVU: 50 x 280 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

História spoločností zvyčajne začína od jednej osoby. A tak to bolo aj v prípade značky Dekornik. Kasia „Bachor“, povolaním a povolaním grafička, pristála v roku 2009 so svojím priateľom Maciekom na letisku Charlesa de Gaulla v Paríži. Ich romantická eskapáda sa stáva začiatkom podnikateľského nápadu. Kasia je fascinovaná vysokým počtom nádherných dekorácií v malých butikoch na Montmartre. Po príchode do Poľska sa rozhodne vytvoriť značku, ktorá bude tento očarujúci francúzsky dizajn implementovať do poľských bytov.
Takto sa 1. decembra 2009 sa narodil Dekornik. Od tej chvíle Kasia navrhuje všetky vzory, zatiaľ čo Maciek dohliada na výrobu. Po piatich rokoch sa k tímu Dekornik pripája Paulina „Młoda“ a mení spôsob fungovania spoločnosti. Spoločne s Kasiou sa rozhodnú robiť len to, čo im prináša najväčšiu zábavu, teda...zariaďovanie detských izieb. Od roku 2014 sa Dekornik posúva smerom k detským izbám a navrhuje len produkty pre najmenších.

Podobné produkty

VLADILA  The Crowd Of Happy Faces - tapeta
€569
VLDLW0390STM520
VLADILA  Mushroom Kingdom - tapeta
€569
VLDLW0369STM520
VLADILA  Adrian Backyard - tapeta
€569
VLDLW0351STM520
VLADILA  Sarah Guardians-Night Time In Blue - tapeta
€569
VLDLW0341STM520
VLADILA  Leaves Original Marble - tapeta
€569
VLDLW0770STM520
VLADILA  Retro Cars (Blue) - tapeta
€569
VLDLW0744STM520