Chicago je extra ležérny model so širokými podrúčkami a výrazným detailom štepovania látky. Napriek tomu, že pôsobí masívne, je vhodný aj do bytových priestorov. Sedák obsahuje rúno a pamäťovú penu, preto je nadmieru pohodlný. Navyše chrbtový podporný vankúš zložený z kačacieho peria a latexu ešte viac umocní mäkkosť a komfort sedenia. Sedačka Chicago je objednateľná v širokej kolekcii látok, kože a viacerých prevedeniach zostáv a rozmerov. V našom e-shope máme dostupný obmedzený výber rozmerov, látok a prevedení tohto produktu. Navštívte naše showroomy alebo nás kontaktujte e-mailom pre vypracovanie cenovej ponuky na mieru z celého portfólia dostupných modulov a látok.
MOOD Chicago Set 3 rohová sedačka ľavá

Prečo zvoliť tieto sedačky

MOOD Chicago Set 3 rohová sedačka ľavá

Neopozeraný dizajn 

Naše modely vytvárame tak, aby nezapadli v ponuke ostatných značiek na trhu
MOOD Chicago Set 3 rohová sedačka ľavá

Kvalitné materiály

Najvyššia kvalita konštrukcie a materiálov z ktorých sú vyrobené sedačky 
MOOD Chicago Set 3 rohová sedačka ľavá

Vyrobené na Slovensku

Vyrobené vo fabrikách, ktorých produkcia smeruje hlavne do západnej Európy

Vyrobené na Slovensku

Snažime sa vytvárať dizajn sedačiek Mood tak, aby to nebola iba ďaľšia klasika. Hľadáme spôsob, ako priniesť na trh neopozeraný dizajn a pritom ponúknuť možnosti pre vybavenie sedačiek funkciami pre zvýšenie komfortu či funkcie spania. Naše sedačky sú nielen pekné, ale aj praktické pre každodenné používanie.

MOOD Chicago Set 3 rohová sedačka ľavá
MOOD Chicago Set 3 rohová sedačka ľavá

Svetová kvalita

Mood, to sú sedačky vyrobené na Slovensku vo fabrikách s dlhoročnou tradíciou výroby a exportu do západnej Európy. Špičková svetová kvalita a fortieľ našich remeselníkov sú zárukou toho, že sedačky Vám budú slúžiť dlho a dobre.

Poťahy od výmyslu sveta

K dipozícii je široký výber kvalitných a odolných látok a koží s vysokou oteruvzdornosťou a jednoduchou údržbou. Vyberte si svojho favorita, alebo si nechajte poradiť od nás. V prípade záujmu vám vieme zaslať vzorky látky domov.

MOOD Chicago Set 3 rohová sedačka ľavá
MOOD Chicago Set 3 rohová sedačka ľavá

Vyskúšajte si naživo v showroome

Navštívte náš showroom v Bratislavskom R1 centre a príďte sa zoznámiť so sedačkami Befame. Vyskúšajte si komfort sedenia, či objavite širokú paletu dostupných látok. Naši profesionáli vám poradia s výberom správneho modelu, vytvoria zostavu ideálnu pre váš priestor a vysvetlia všetky výhody produktov. 

MOOD Chicago Set 3 rohová sedačka ľavá

Miroslava Váleková

Sedačku nám pomohli vyskladať v predajni a pripravili ponuku na viaceré rozmerové varianty. Aj výber látky z toho množstva bol vďaka pomoci predajcu jednoduchší. Sedačka splnila naše očakávania na 100% 

Dodatočné parametre

Kategória: Sedačky a kreslá
ORIENTÁCIA: ľavá
POČET MIEST NA SEDENIE: 5
PREVEDENIE: sedačka
ROZKLADACIE: nie
S ÚLOŽNÝM PRIESTOROM: nie
TYP PRODUKTU: rohová sedačka
MATERIÁL KOSTRY: masívne bukové drevo
FARBA NOHY: čierna
ČALÚNENIE CHRBTOVEJ ČASTI: áno
VÝPLŇ CHRBTOVÝCH VANKÚŠOV: molitan n2519/rúno/perie/latex
KOLEKCIA: Chicago
Rozmer produktu: 300 x 74 x 274 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka mood, to sú produkty s našim vlastným dizajnom a konceptom, ktorý vytvára harmonický celok v domácnosti. Sedačky z kvalitných materiálov v neopozeranom dizajne s možnosťou tvorby rôznych zostáv. Modely s rozkladom aj úložným priestorom prevedení v látke či koži. Skrinky Potri, ktoré ponúkajú široké možnosti konfigurácií, variabilné postele v množstve prevedení. Všetky produkty mood dizajnujeme a vyberáme starostlivo tak, aby vytvárali harmonický celok. Nakoľko majú veľmi široké množstvo kombinácií a variácií, ktoré nie je možné obsiahnuť v online predaji, radi vás privítame v našom showroome, kde si môžete vyskúžať naživo ich kvalitu a nakonfigurovať produkt presne pre váš interiér.

Podobné produkty

Lua 1 WTM-LUA-S1-P3
MOOD SELECTION Hana pohovka
MOOD SELECTION Hana pohovka
na objednávku /RAM/
€1 282
MS-RAM-HAN-P
ESPADA set 3 Capri 16 na wprost MS-MBX-ESP-S3-P
MOOD SELECTION Rave Line pravá rohová sedačka MS-RAM-RAV-L-P
CARLO Solid 79 na wprost 1
Novinka
MS-MBX-CAR-L-L
MOOD SELECTION Hana Set 1 ľavá rohová sedačka MS-RAM-HAN-S1-L