MASTER & MASTER UM Chair

Neohodnotené
Značka: Master & Master

stolička

FARBA
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť na objednávku /MAM/ na objednávku /MAM/ na objednávku /MAM/ Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
19.7.2024 19.7.2024 19.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: UM-C-9003 UM-C-9005 UM-C-ZINC Zvoľte variant
€339 €282,50 bez DPH
MASTER & MASTER UM Chair
Neohodnotené
Značka: Master & Master
MASTER & MASTER UM Chair
Novinka

Kolekcia stoličiek a stoličiek UM bola pôvodne navrhnutá a inšpirovaná Vysokou školou umeleckopriemyselnou v Prahe. Vďaka svojej kompaktnej forme je táto kolekcia ideálnou voľbou pre malé priestory, kde môže slúžiť ako výrazný solitér. Zároveň sa ale môže stať nezničiteľnou ikonou kaviarne, baru alebo reštaurácie. Dizajn Jiří Pelcl & Michal Malášek

Český dizajn a kvalita

MASTER & MASTER UM Chair

Prečo si vybrať tento nábytok?

MASTER & MASTER UM Chair

Jedinečný dizajn

Produkty Master & Master majú nezameniteľný charakter tvorený známymi dizajnérmi. Český dizajn, ktorý je jedinečný a originálny.
MASTER & MASTER UM Chair

100% kvalita

Produkty tejto značky sa vyznačujú nekompromisnou kvalitou materiálov a spracovania detailov, vďaka ktorým sú produkty vhodné aj pre komerčné priestory.
MASTER & MASTER UM Chair

Nábytok s dušou a príbehom

Každý produkt tejto značky nesie za sebou príbeh jeho tvorby, dizajnu a procesu výroby. Kúpte si produkt, ktorý niej e tuctový.

Český dizajn v najlepšej forme

Ak hľadáte produkty pre váš interiér, ktoré nebudú pôsobiť tuctovo, práve nápady od Michala Maláška, Jiřího Pelcla, Lucie Koldovej, Jána Čapka, Tomáša Vargu, Jakuba Pollága, štúdia Herrmann & Coufal a ďalších zhmotnené do produktov Master & Master vám umožnia zrealizovať sen o štýlovom bývaní.

MASTER & MASTER UM Chair
MASTER & MASTER UM Chair

Kvalita, na ktorú je spoľah

Vlastná výroba je pre Master & Master dôležitá a dôrazne si na nej zakladajú. Radi ohýbajú a lakujú kovové rúrky, hrajú sa s drevom, kožou alebo textilom. Neostýchajú sa však k práci prizvať fachmanov, ktorí sú vo svojom obore najlepší – zámočníkov, stolárov alebo dizajnérov. Ich spoločným cieľom je kvalitný produkt, ktorý bude slúžiť dlhé roky nielen u vás doma, ale aj v extrémne namáhaných komerčných priestoroch, akými sú reštaurácie, kaviarne, hotely či kancelárske priestory.

Dvaja ťahúni a desiatky šikovných ľudí

Luděk & Ondřej. Jeden má blízko k remeslu, ktoré sa naučil v londýnskej stolárni. Druhý vyštudoval grafický dizajn na UMPRUM a nadchol sa pre obchod a budovanie vzťahov. Poznajú sa odmala a skvele sa dopĺňajú. Vedia si hovoriť, keď sa im niečo nepodarí, a oslavujú spolu úspechy – napríklad ocenenie Czech Grand Design v kategórii Výrobca roka, nadviazanie novej spolupráce alebo uvedenie novinky na trh.
Vytvárajú okolo seba komunitu kreatívnych a šikovných ľudí. Master & Master, to sú kolegovia z dielne v Zábřehu na Morave aj showroome v Prahe. Remeselníci a dizajnéri zo všetkých kútov Česka aj z cudziny. Predajcovia, ktorí s nimi spolupracujú, a zákazníci, ktorí kupujú ich výrobky. Sme radi, že aj mood sa mohol stať súčasťou ich komunity.

MASTER & MASTER UM Chair
MASTER & MASTER UM Chair

Peter Markech - CEO mood.sk

Master & Master je takou srdcovkou. Nielen skvelý dizajn a spracovanie, ale aj príbeh značky a osobné stretnutie s Ondřejom ma presvedčili o tom, že ich produkty chceme mať v našej ponuke. V mnohých veciach sme si podobní a každý iným spôsobom budujeme vlastné firmy so srdcom a zanietením. A preto som rád, že máme možnosť spolupracovať s ľuďmi s rovnakým nastavením a hodnotami.  

Dodatočné parametre

Kategória: Stoličky
FAREBNÁ SKUPINA: biela, čierna, zinok
KOLEKCIA: UM
TYP PRODUKTU: stolička
UMIESTNENIE: kuchyňa, jedáleň
ROZMER: 77 x 49 x 49 cm
MATERIÁL: kov
FARBA: Zinok

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Majstrovstvo je pre nich ambícia aj cesta, ktorá nekončí. Vyžaduje nápad aj zručnosť, zápal aj pokoru. Chuť učiť sa, dávať aj prijímať spätnú väzbu. Už viac ako 10 rokov budujú Luděk & Ondřej značku, ktorá sa v názve pohráva so slovom majstrovstiev. A baví ich to viditeľne čoraz viac. Master & Master vytvára originálny nábytok a interiérové doplnky, ktoré by sami chceli doma. Hľadajú dokonalosť v materiáloch aj spracovaní. Pracujú na tom, aby ich výrobky mali nápad, fungovali a boli dotiahnuté do najmenšieho detailu. Aby stoličky, polička alebo stôl od Master & Master robili radosť rok, 5 aj 20 rokov po obstaraní.

Podobné produkty