Kolekcia Santorini

Santorini je model pre ľudí hľadajúcich sedačku so stredne tvrdým komfortom a funkciami pre zvýšenie komfortu sedenia. Sedačka sa vyrába v pevnej rohovej zostave s možnosťou ľavého a pravého prevedenia. Sedačku je možné doplniť funkčným taburetom, z ktorého viete urobiť vďaka možnosti sklápania pohotovostné kreslo.

Zobraziť kolekciu

Vďaka možnosti polohovania podhlavníkov, podrúčiek a mechanickej úprave hĺbky sedenia si nájde táto sedačka priaznivcov hlavne u ľudí hľadajúcich sedačky vybavené funkciami pre úpravu komfortu sedenia. Navyše jemný detail drevenej ozdobnej konštrukcie odlišuje model Santorini od sesterskej sedačky Santi.

Kvalitná konštrukcia a veľký výber látok spolu s priaznivou cenou vás určite presvedčia, že produkty z kolekcie Santorini sú ideálnou voľbou pre zákazníkov hľadajúcich sedačku vybavenú viacerými funkciami a možnosťami polohovania pre individualizáciu spôsobu sedenia.

K dipozícii je široký výber kvalitných a odolných látok s vysokou oteruvzdornosťou a jednoduchou údržbou. Vyberte si svojho favorita, alebo si nechajte poradiť od nás. V prípade záujmu vám vieme zaslať vzorky látky domov.

vzorkovník
mood_selection

MOOD SELECTION - sedačky vyrobené vo fabrikách s dlhoročnou tradíciou výroby a exportu do západnej Európy dostupné exkluzívne u nás. Táto kolekcia obsahuje viaceré dizajnové modely, ale aj sedačky s klasickým dizajnom s vynikajúcim pomerom cena a výkon. Ak hľadáte model pre jedinečný interiér, alebo sedačku za výhodnú cenu pre vaše prvé bývanie, modely MOOD SELECTION sú ideálnou voľbou.

Chcete si pozrieť výber najlepších sedačiek v showroome, vyskúšať ich kvalitu, komfort sedenia, alebo sa inšpirovať širokou paletou dostupných látok? Nechajte si poradiť od profesionálov a spoločne vyberieme to najlepšie riešenie pre váš interiér. Kontaktujte nás a radi si dohodneme termín stretnutia v showroome.

showroom
 

Najpredávanejšie

MOOD SELECTION Santorini ľavá - rohová sedačka
 
€1 975
MOOD SELECTION Santorini pravá - rohová sedačka
 
€1 975
Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Cena

19751976
119751976

Značky

Zobrazených položiek: 2
MOOD SELECTION Santorini pravá - rohová sedačka MS-BEN-SIN-P
MOOD SELECTION Santorini ľavá - rohová sedačka MS-BEN-SIN-L