Kolekcia Minerva

Minerva je ideálny model pre ľudí hľadajúcich sedačku s mäkkým komfortom sedenia. Sedačka sa vyrába v pevnej rohovej zostave s ottomanom alebo chaiseloungom s možnosťou ľavého a pravého prevedenia.

Zobraziť kolekciu

Dostatočná hĺbka chaiseloungu je zárukou skvelého oddychu na sedačke aj počas leňošenia či pozerania televízie. Vyšší sedák je zas ideálny pre ľudí hľadajúcich sedačku do ktorej sa ľahko sadá a z ktorej sa ľahko vstáva.

Kvalitná konštrukcia a veľký výber látok spolu s priaznivou cenou vás určite presvedčia, že produkty z kolekcie Minerva sú ideálnou voľbou pre zákazníkov hľadajúcich sedačku s mäkkým komfortom sedenia. Vďaka možnosti doplnenia o podhlavník je možné ešte viac zvýšiť komfort sedenia.

K dipozícii je široký výber kvalitných a odolných látok s vysokou oteruvzdornosťou a jednoduchou údržbou. Vyberte si svojho favorita, alebo si nechajte poradiť od nás. V prípade záujmu vám vieme zaslať vzorky látky domov.

vzorkovník
mood_selection

MOOD SELECTION - sedačky vyrobené vo fabrikách s dlhoročnou tradíciou výroby a exportu do západnej Európy dostupné exkluzívne u nás. Táto kolekcia obsahuje viaceré dizajnové modely, ale aj sedačky s klasickým dizajnom s vynikajúcim pomerom cena a výkon. Ak hľadáte model pre jedinečný interiér, alebo sedačku za výhodnú cenu pre vaše prvé bývanie, modely MOOD SELECTION sú ideálnou voľbou.

Chcete si pozrieť výber najlepších sedačiek v showroome, vyskúšať ich kvalitu, komfort sedenia, alebo sa inšpirovať širokou paletou dostupných látok? Nechajte si poradiť od profesionálov a spoločne vyberieme to najlepšie riešenie pre váš interiér. Kontaktujte nás a radi si dohodneme termín stretnutia v showroome.

showroom
 

Najpredávanejšie

MOOD SELECTION Minerva Set 2 ľavá - rohová sedačka
 
€1 698
MOOD SELECTION Minerva Set 2 pravá - rohová sedačka
 
€1 698
MOOD SELECTION Minerva Set 1 ľavá - rohová sedačka
 
€2 070
MOOD SELECTION Minerva Set 1 pravá - rohová sedačka
 
€2 070
Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Cena

16982070
116982070

Značky

Zobrazených položiek: 4
MOOD SELECTION Minerva Set 1 pravá - rohová sedačka MS-BEN-MIN-S1-P
MOOD SELECTION Minerva Set 2 ľavá - rohová sedačka MS-BEN-MIN-S2-L
MOOD SELECTION Minerva Set 1 ľavá - rohová sedačka MS-BEN-MIN-S1-L
MOOD SELECTION Minerva Set 2 pravá - rohová sedačka MS-BEN-MIN-S2-P