AKCIA -10% na všetky produkty LORENA CANALS. KÓD ⇢ LC10

Kolekcia Bologna

Bologna je rohová sedacia súprava v klasickom dizajne so širokou a nízkou podrúčkou. Sedačka má k dispozícii rozkladanie pre príležitostné spanie a úložný priestor.

Zobraziť kolekciu

Táto sedačka má stredne tvrdý komfort sedenia a voľné chrbtové vankúše. Komfort sedenia je a dizajn je ideálny pre konzervatívnych či seniórnych zákazníkov. Vďaka voľným chrbtovým vankúšom je plocha spania po rozložení dostatočne veľká pre pohodlné príležitostné prespanie. Sedačka má jemný detail dreveného akcentu umocňujúceho jej dizajn.

Kvalitná konštrukcia a veľký výber látok spolu s priaznivou cenou vás určite presvedčia, že produkty z kolekcie Bologna sú ideálnou voľbou pre dizajnovo konzervatívnych zákazníkov, či ľudí hľadajúcich jednoduchý nadčasový model.

K dipozícii je široký výber kvalitných a odolných látok s vysokou oteruvzdornosťou a jednoduchou údržbou. Vyberte si svojho favorita, alebo si nechajte poradiť od nás. V prípade záujmu vám vieme zaslať vzorky látky domov.

vzorkovník
mood_selection

MOOD SELECTION - sedačky vyrobené vo fabrikách s dlhoročnou tradíciou výroby a exportu do západnej Európy dostupné exkluzívne u nás. Táto kolekcia obsahuje viaceré dizajnové modely, ale aj sedačky s klasickým dizajnom s vynikajúcim pomerom cena a výkon. Ak hľadáte model pre jedinečný interiér, alebo sedačku za výhodnú cenu pre vaše prvé bývanie, modely MOOD SELECTION sú ideálnou voľbou.

Chcete si pozrieť výber najlepších sedačiek v showroome, vyskúšať ich kvalitu, komfort sedenia, alebo sa inšpirovať širokou paletou dostupných látok? Nechajte si poradiť od profesionálov a spoločne vyberieme to najlepšie riešenie pre váš interiér. Kontaktujte nás a radi si dohodneme termín stretnutia v showroome.

showroom
 

Najpredávanejšie

MOOD SELECTION Bologna ľavá - rohová sedačka
MOOD SELECTION Bologna ľavá - rohová sedačka
na objednávku /BNX/
MS-BEN-BOL-L
 
€1 773
MOOD SELECTION Bologna pravá - rohová sedačka
MOOD SELECTION Bologna pravá - rohová sedačka
na objednávku /BNX/
MS-BEN-BOL-P
 
€1 773
Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Cena

17731774
117731774

Značky

Zobrazených položiek: 2
MOOD SELECTION Bologna ľavá - rohová sedačka MS-BEN-BOL-L
MOOD SELECTION Bologna pravá - rohová sedačka MS-BEN-BOL-P